Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 hetes félperzsa fehér cicám...

7 hetes félperzsa fehér cicám egyik szeme kék másik zöld megmarad a szine?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 19:04
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló cicám volt csak zsemleszinű.Neki megmaradt a kétfajta szemszine.
2008. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, remélem megmarad, nagyon aranyos, és nem mindennapi :D
2008. szept. 24. 19:30
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekünk is volt egy fehér cicánk fele barna, fele kék szemszínnel. Tudtad, hogy ha a macska akár egyik szeme is kék, süket? Sztem nem fog változni a szeme színe.
2008. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a fehér macskák (főleg a perzsák) süketek a kék szemük felőli fülükre. Szóval szerencséje van hogy csak az egyik szeme kék :) Valószínűleg megmarad, bár még kicsi, nem lehet biztosra tudni.
2008. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudtam azt ha a szeme kék akkor süket, vagy egyik is kék, én nagyon remélem nem lesz igy, de most kiprobáltam alszik , tapsoltam a feje felett és megijedt :D

Akkor szerintem nem süket :D

2008. szept. 24. 20:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet félfülére mégis? Ez okoz valami gondot a továbbiakban ?
2008. szept. 24. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A süketség akkor okoz gondot, ha kijárós cica, mert pl nem hallja az autók zaját, vagy a kutyaugatást, egy csomó veszélyt nem észlel, vagy nem időben. :-(
2008. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet tényleg igaz, porszivoztam a másik két macsk elszaladt, ö aludt tovább :(
2008. szept. 27. 01:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem. badarság a süketséget szemszínhez kötni. a kettőnek egymáshoz semmi köze. Örökletesen esetleg lehet süket, a porszívót meg lehet h. megszokta, vagy mélyen aludt.
2008. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!