Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy papagájunk de nem...

Van egy papagájunk de nem tudjuk milyen fajta mert találtuk és ehez kérnék segitséget hogy milyen fajta? Csak most nem tudok ki tenni képet róla mert nem tudom hogy kell, de zöld mindene csak a nyaka fehér és a homloka nagyon halvány sárga

Figyelt kérdés
csak tudni kéne a fajtáját...meg azt is hogy honnan lehet megkülömböztetni hogy fiú e vagy lány....lehetőleg olyanok válaszoljanak akiknek vagy van papagájuk vagy értenek hozzá
2011. szept. 18. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ide tényleg kép kell, vagy vidd el állatorvoshoz, minden talált állattal ezt kell úgyis csinálni. Ne lehessen tudni, hogy van-e olyan fertőzése, ami az emberre is veszélyes, mert volt már rá példa.
2011. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
képmegosztó.com!Nagyon gyors és egyszerű képfeltöltés!
2011. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Vagy kepfeltoltes.hu és linkeld be a címet, amit kiad.


Sok éve madarászom, de ebből a leírásból nekem nem ugrik be semmi.

2011. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Várjuk a képet! Bár én gyanítom, hogy egy hullámos papagáj lesz az!
2011. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Timberwolf ***** válasza:
Szerintem amazon papagáj, de tényleg jó lenne egy kép.
2011. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
attól tartok akkor nem tudtok segiteni mert nem tudok feltenni képet mást nem tudok róla mondani
2011. szept. 18. 20:19
 7/15 anonim ***** válasza:
van a lábán gyűrű? Le tudod olvasni róla az írást?
2011. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát tényleg a kép lenne a legjobb... csinálsz a telódon vagy a fényképeződön felrakod a gépedre és kepfeltoltes.hu vagy kepkezelo.com és belinkeled ide. VAGY elkezded a google képkeresőbe beírkáli a papagájfajtákat, jobb ötletem nincs...
2011. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
már kerestem neten is és nem találom...nem nincs gyűrűje...na azért köszi
2011. szept. 21. 15:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Google képek ird be hogy hullámos papagáj viszonylag közepes méretü nimfa biztos nem ha csak nem tenyésztetél ki zöld nimfát!Ha amazon te egy mázlista vagy keresek pár képet be ilesztem és ha hasonlit szolj ;)
2011. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!