Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vennétek innen perzsa cicát?

Vennétek innen perzsa cicát?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 18. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jófogásról soha nem vennék, még ha szépeket ír magáról, akkor se. Igényes tenyésztő nem ott hirdeti magát. És szerintem egy perzsa macska többe kerül.
2016. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy még be sem töltötték a 8 hetes kort, csak júniusban lesznek két hónaposak. Ennyi idősen még nem szabad elválasztani őket. Nekem ennyi bőven elég lenne, hogy ne innen vásároljak. És fajtatiszta macskának tényleg túl olcsó ez az ár.
2016. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Picit meginogtam én is az árat illetően.

Nem most lehetne elhozni. Majd csak 4 hét múlva.


Mivel 2-en negatívan álltatok hozzá azt hiszem felkeresek egy kennelt. Jobban járok. :)

2016. máj. 18. 22:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is :)
2016. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha tk-val adja nem értem mi a baj...
2016. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem csak jofogáson van fent a hirdetés.. meg mivel a jofogás elég népszerű oldal gondolom ezért hirdet ott. Nagyon más hirdetőoldalt nem ismernek az emberek.


Egy igényes kennelt is találtam Győr-Moson Sopron megyében jofogáson.


Utolsó válaszolónak: 50.000Ft-ért nagyon olcsó.

Na meg már egy törzskönyvet is simán tud hamisítani..:)


Gyerek mellé nem szeretnék zsákbamacskát hozni.

2016. máj. 19. 08:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha az ott hátul az egyik szülő fara, akkor nem perzsák.
2016. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Egy kis off.Én kisgyerek mellé nem vennék perzsát.Nem éppen kezes bárányok.Nem lehet őket simogatni,harapnak,karmolnak.
2016. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Volt perzsa cicám. kb mint egy bárány olyan volt. Szelíd kezes, asztalra ágyra sose ment fel. Sose volt bolond. :)

A kisgyerek az 2 éves kort jelent megérti mit szabad mit nem Ő mondogatja, hogy cica cica! :)

2016. máj. 19. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

2 éves gyerek mellé nem vennék cicát és nem azért mert bántaná a gyereket, hanem mert a gyerek nyúzná a cicát.

Egy gyerek nagy stressz egy macskának, mivel félénkebb állat, nem lehet akárhogy hozzá nyúlni, a gyerek meg még nem tudja ezt felmérni.


Ha veszel is macskát, csak úgy hogy magas helyeket csinálj neki, ahova elmenekülhet a kisgyerek elől, ha már nem bírja a kiképzést...


Szerintem 2 évesen még korai a macska. Bőven ráérne elsős gyereknek venni, az már jobban érti, hogy mi hogy és miért van.

2016. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!