Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák esznek gabonapelyhet?

A macskák esznek gabonapelyhet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem kap mást?!
2016. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2016. máj. 23. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Állatkínzás ilyeneket adni neki. A macskák szénhidrátigénye annyira minimális, hogy azon felül ami a húsban megtalálható, nincs szüksége többre. A cukor emésztési zavarokat idézhet elő, a csokis gabonapehelyben lévő kakaó pedig tartalmazza a teobromin nevű alkaloidot, ami a macskák számára mérgező. Hányást, hasmenést, lázat, kómát, de akár halált is okozhat.

Az ilyen böszmeségekkel meg lehet ölni egy élőlényt. Nagyon remélem, hogy nincs macskád, vagy egyéb háziállatod, ugyanis egyértelműen alkalmatlan vagy az állattartásra.

2016. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van macskám, nagyon szeretem, csak kíváncsi voltam mások véleményére, mert nem a macskán akartam kiprobálni :)
2016. máj. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!