Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen ügyetlen a macskám?

Miért ilyen ügyetlen a macskám?

Figyelt kérdés

Van egy 9 és fél hónapos, nőstény, fekete, házi macskánk és egy 3 hónapos sziámi kandúrunk.

A kisebb cica nagyon gyorsan nő és egyre ügyesebb, de még mindig sokszor leesik véletlen helyekről.

Tudom, hogy a sziámiknak lazábbak a szalagjaik is, de ha felveszem, nagyon petyhüdt az egész cica. :D

Bamba is és rettenetesen mélyen alszik.

Vadászni sem szokott, míg a házi macska folyton.

Szerencsére nagyon szeretik egymást, a nagyobb az anyjának hiszi magát, így segít neki.

Egyébként a kicsi sokat eszik, játszik és folyton dorombol.


Egy szó, mint száz... Van bármi baja, vagy ő egyszerűen ilyen kis béna?


Azért nem gondolom, hogy a korából adódik, mert a másik cica ennyi idősen is talpra esett már. :)



2016. máj. 25. 11:55
 1/3 Amarok Tonrar ***** válasza:
Tartok tőle, hogy ilyen, és kész. A feleségem egyik macskája azt hiszem 7 éves lesz, és egész életében ilyen... különleges volt, pedig egészséges. Egyszerűen trampli, ahogy játszik, ahogy ugrik, ahogy vadászik.
2016. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ő ilyen kis bumfordi...bár még kölyök,változhat :)

Bár nekem is volt egy kimondottan bamba, ügyetlenke cicám, Gyula, de oda nem adtam volna egy csúcsragadozóként viselkedő ciccért :)

2016. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)

Imadnivalo cica egyebkent, rengeteg szeretet van benne, csak felek, hogy megserul. :D

Persze nem figyelem folyamatosan, hogy tanuljon a hibaibol, de titkon neha aggodom! :D

2016. máj. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!