Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem akar szoptatni a macska....

Nem akar szoptatni a macska. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van nálunk egy anyamacska, aki igazából nem a miénk, de már egy éve itt van nálunk, már magunkénak mondjuk. Pár hete megellett, 2 kiscica lett. Szoptatta, minden rendben volt. Aztán elvitte, eleinte a fatározóban voltak, de ott jó volt a hely. De átvitte az erkélyre. Na most onnan simán leeshettek volna, nem akartam leszedni, mert nem jó bántani a kiscicákat az anyamacska ösztönei miatt. Viszont ma az egyik kismacskát a földön találtam az erkély alatt, de nem hiszem, hogy leesett. Jár az udvaromba egy szarka, egy ismerősöm azt mondta, az el tudja vinni a kismacskát. Lehet, hogy ő szedte le. Lényeg a lényeg, ekkor megfogtam őket és visszavittem az eredeti helyükre. Látszólag nincsenek túl rosszul, ha tényleg leesett volna, akkor nagyobb baja lenne. Egész nap nem találtam az anyukát, előbb itthon volt, megfogtam és odavittem a kicsikhez, hogy szoptasson. De kijött. Akárhányszor visszaraktam, mindig kijött a kicsik mellől. Nem szoptat. De a kicsik még annyira kicsik (pár hetesek, talán fél hónap), hogy tápszerrel se nagyon tudnám cumiztatni őket. Most mit csináljak? Nincs remény? Így nagyon hamar végük lesz.



2016. máj. 25. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Fecskendővel vagy szemcsepp-csepegtetővel lehet őket már ilyenkor is etetni, cicáknak való tejpótló tápszerrel.
2016. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy élettelenek a cicák, így az anyjuk magukra hagyja őket.

Megpróbalhatod tápszerrel etetni, nedves kendővel simizni a popsijukat.

2016. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2016. máj. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!