Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi száraz tápról? https://www.mall.hu/szaraz-macskaeledel/optima-nova-cat-adul t-macskaeledel-nyulhus-gabonamentes-2-kg

Figyelt kérdés
Lejjebb görgetve megtalálható a pontos összetétel is.

2016. máj. 30. 20:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Teljesen nem merem nyers hússal etetni a cicám, én parázok tőle,hogy elkap valamilyen betegséget. Hetente kap azonban csirke szívet, májat, mellet, de ezeket is 2 hétig fagyasztom, majd leforrázom mielőtt oda merem adni a cicának. Csontos húst meg pláne nem merek adni neki, félek,hogy megfullad.Tudom,hogy ez lenne a legjobb a cicának, de én ilyen kis parázós vagyok. :) A Porta 21-et többször néztem már, de a napi adagja 100g, ennyit lehetetlen megetetni a macsekkal. Az Applaws viszont tetszik, köszönöm az ajánlást.
2016. máj. 31. 13:09
 12/14 A kérdező kommentje:

Szerintem most kezdhetnek el gabonamentes tápokat gyártani, van nekik több féle is már. A zoopluson még a régi változatok vannak csak.

[link]


[link]

2016. máj. 31. 13:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a főzött húsba nincs taurin ezért kell nyersen.
2016. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 Köszi a választ, lehet rosszul fejeztem ki magam. Nem főzöm meg a húst, hanem belerakom egy nagy szűrőbe,és leforrázom.
2016. máj. 31. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!