Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a kiscicának?

Mi lehet a baja a kiscicának?

Figyelt kérdés
Még nincs 2 hónapos, és nagyon beteg már egy ideje. Nehezen veszi a levegőt, alig mozog, és hideg a teste. Antibiotikumot, és féreghajtót is kapott, de nem segített...
2016. jún. 2. 20:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

# 18: Ha már ennyire érdekel az életem és az anyagi helyzetem a szüleimnél élek (igen, ők tartanak el) illetve tanulás mellett próbálok munkát keresni. Értelemszerűen nem én fizetem a netet, viszont a szüleim pont leszarják, ha megdöglik a macska, (idézem: "majd születik másik") de ez ellen semmit nem tudok tenni.


# 20: Esetleg te szeretnéd örökbe fogadni?

2016. jún. 2. 23:24
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz, amit leírtál (idegen, befogadott macskától született) akkor valamennyire igazad van neked is, de a válszolóknak is.

Én nem foglak leosztani, nem stílusom ez a habzó szájjal támadás. Viszont azt ne várd, hogy neten keresztül bárki megmondja, hogy mi a baja a cicának, és hogyan kell meggyógyítani. Az alapján, amit leírtál, vagyis hogy már kezd kihülni, nem sok ideje van hátra. Úgyhogy tényleg csak azt lehet mondani, hogy vagy vidd el orvoshoz, vagy kezdj ásni...

2016. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

Akkor a szüleid jó nagy gyökerek lehetnek. Mindenedetre ne legyen másik macskátok! Nem tudsz vele mit tenni, otthon nem fogod tudni meggyógyítani. Azt csodálom, hogy nem volt még egy jóérzèsű szomszéd ako feljelentsen titeket állatkínzásért.

Keress a facebookon egy macskamentő csoportot kérj segìtsèget az orvosi ellátásban, aztán az elhelyezèsben! Nektek nem való állat, legalább add meg az esèlyt neki az èletre ès arra, hogy normális családba kerüljön!

2016. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Itt nem a kérdezőt kellene elsősorban leszidni, hanem a szüleit...

Legközelebb ha arra jár valami kóbor állat inkább ne adjatok neki enni semmit, ne szoktassátok oda magatokhoz, amíg nem tudtok róla megfelelően gondoskodni. Az állattartás, szaporítás nem hobbi, hanem komoly felelősség.

Ilyen alapon állatot tartani, hogy "majd születik másik" iszonyat nagy felelőtlenség, meggondolatlanság és butaság.

Kedves kérdező! Nem akkor kell munka után keresgélni, mikor már megtörtént a baj, ha nincsen elég pénzed állatot tartani akkor ne tarts! Ilyen egyszerű!

2016. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező 21 éves, nem 8. Akkor még azt mondanám, hogy tényleg csak a szülők a hibásak. Nem hiszem el, hogy zsebpénzt sem kap, amiből nem tudna félretenni ilyen esetekre. (Ha nem, akkor tényleg ne tartsatok semmilyen állatot.)

Az én szüleim ugyanilyen felfogásúak, mégis megoldottam az állatorvost a macskáimnál mikor otthon laktam még.

2016. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

Honnan veszed, hogy a kérdező 21 éves?

Akár 21 vagy akár 8, akkor sem tudja önállóan, saját akaratából eltartani az állatot, mivel nincsen keresete, ígyhát a szülőkre hárulnak az orvosi költségvetések. Szülőként lehetne annyi eszük (már elnézést), hogy felelősségteljesen gondolkodjanak, gondoskodjanak egy kisállatról.

2016. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
AZONNAL CSINÁLJ VALAMIT TE BUTA, SZÍVTELEN KÉRDEZŐ!!! AZONNAL VIDD EL ORVOSHOZ!!
2016. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!