Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Komolyabb betegsége lehet a...

Komolyabb betegsége lehet a macskámnak? (Sürgős! )

Figyelt kérdés

3 éves, ivartalanított kandúr macskám van. Tavasztól kezdve nagyon sok kullancs volt benne, napi 3-5, de mindig kiszedtük. Kb egy hete megváltozott teljesen a viselkedése: az eddig bújós cica most bágyadt, ingerlékeny, mar és harap. Nem dorombol és ideges lesz, ha simogatni akarjuk. Eddig mindig ölben kellett tartani , simogatni órákig. Nem lehet ráismerni. Ezenkívül a szőre is hullik, nem csomókban, csak ha simogatjuk. És fogyott is, igaz nem sokat, de karcsúbb lett .

Nagyon sokat vittük állatorvoshoz, mert korábban is beteges volt.

Most azonban nagyon félek, lehetséges, hogy megveszett??



2016. jún. 3. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és azt kihagytam, hogy agresszívabb, kutyáknak támad neki, reggelente zavaros, amikor hazajön!
2016. jún. 3. 14:45
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben jutnak eszembe a dolgok, de egy seb is van a nyakán..
2016. jún. 3. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz kell vinni megint.
2016. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mitől lenne veszett? Nem is értem amiket leírtál elég egyértelműen utalnak arra,hogy BETEG az a nyomorult macska. Miért nem viszitek orvoshoz?
2016. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ennyire harcias akkoe javaslok egy ultrahangot,mert az az esetek 60%-ában valami belső bajra utal. Legalább is nekem ez a tapasztalatom. (Egy macskamentő)
2016. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beteg, vidd ismét sürgősen állatorvoshoz.

Kinti macskát pedig alap, hogy oltatunk veszettség ellen!

Ha ő nincs, akkor gyógyulása után oltasd be.

2016. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!