Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom elajándékozni a...

Nem tudom elajándékozni a kismacskákat. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Születtek kismacskák egy befogadott macskától. Akartuk ivartalanítani, de már a vemhesség végén járt.

Három macska született, de egyet magtartunk. Kettő kismacskának kellene gazdit találnom, ami nehezen megy. Valaki ismer valakit, aki szívesen befogadna egyet?

Minden információ érdekel.



2016. jún. 4. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem facebook-on vannak ilyen csoportok. Esetleg plakátolhatsz is.
2016. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Jófogásra tedd fel őket, ingyen elvihetőként. Nagyon sok ember jár arra, biztosan jön valaki, aki épp cicát szeretne.
2016. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sajnos tényleg nehéz dolgod van.aki akar macskát,annak már rég van.tőlem is mindig kérdezik ismerősök,hogy nem -e kell kismacska,mert tudják,hogy szeretem őket..de hát vannak macskáim,lassan egy évtizede velem vannak. nem olyan dolog,hogy minden évben kell új,hanem jó esetben 15-16 évente.

annyit tudsz tenni,hogy hirdeted az összes létező facebookos csoportban. és jófogáson is megpróbálhatod. ismerősöket is körbe kérdezhetsz, hátha valaki szeretne macskát.

ha mégis rajtad maradnak,akkor nagyon ajánlom,hogy vidd el őket állatorvoshoz amint lehet ivartalanítattni.féregtelenítés meg oltások is ajánlottak. így nagyobb eséllyel tudod őket elajándékozni szerintem.

2016. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíznám a jófogásra ingyen, mert ott ki tudja, milyen gazemberek kezére kerül ingyen. Inkább a macskamentő facebook csoportok.
2016. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!