Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek túléli az éjszakát?

Szerintetek túléli az éjszakát?

Figyelt kérdés

Adott egy macska, iszonyú seb lett rajta, elvittük orvoshoz, kitisztította, és mondta, hogy nem lehet bekötni, muszáj szellőznie.

Kapott a macska egy gallért, de alapból kicsit nagy rá, nem tudja megszokni, lapul benne a földhöz, nekimegy mindennek, próbáltuk bezárni valahova, de ott is kárt tett majdnem magában, ugrált neki mindennek, magára borította a dolgokat, szóval kicsit "vad".

Kénytelenek voltunk kiengedni az udvarra, csak fű van és beton, így a seb talán nem lesz reggelig koszos, és a macska sem tud így kimenni a kertből tölcsérrel a nyakán, de félek, hogyan fogja bírni éjjel. (Elpakoltunk mindent, amit lehetett, de féltem.)

Tölcsérrel ugye nem tud fennakadni sehol? Esetleg levegyük, de helyette mit rakjunk rá?


2016. jún. 4. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csináljatok, majd megszokja. Persze, kicsit szokatlan neki, de ezzel van esélye, hogy nem pusztul el.
2016. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nem is tudunk semmit csinálni vele sajnos, csak reménykedünk:/

Igazából kb dél óta rajta van, csak eddig a gyógyszerektől elég kába volt, most viszont nem figyeljük, hisz kint van, remélem semmi baja nem lesz se neki-se a sebnek reggelre:(

2016. jún. 4. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs bent a lakásban egy zug? Nehogy más macskák bántsák.
2016. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sehol nem marad meg, csak ha elengedjük, viszont a kertből kimenni nem tud, és más macska sem jön be.

Már azon is gondolkodtam, hogy leszedem a tölcsért és bekötöm a lábát, de ezzel meg lehet több kárt okozok, viszont mégse menne mindennek fejjel neki..

2016. jún. 4. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tölcsérrel neki megy, az nem baj, mert az védi, ne vedd le róla. Azért van a tölcsér rajta.
2016. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kertből tényleg nem tud kimenni akkor nem lesz baj. Ha kimegy akkor az már neccesebb, abban menekülni sem tud ha baj van (kocsi kutya stb).
2016. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Reggelre sajnos eltűnt.

Sehol nem találtam, ezért kint vártam, aztán nem sokkal később visszajött, szegénykém tölcsérrel a nyakán, nem tudott átbújni sehol, így másznia kellett, végül le kellett szednem valahonnan, hogy ne ugráljon kétségbeesetten, a tölcsért is levágtam, minden szemem rajta, hogy ne nyalja, éjjelre pedig bent lesz akárhogy is menne, nem kockáztatok még egy ilyen éjjelt:(

2016. jún. 5. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!