Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szőréből kihullott...

A macskám szőréből kihullott valami rovar?

Figyelt kérdés

Nem tudom miféle lehetett, nem hasonlított semmilyen élősködőre - bolha, tetű, vagy kullancs. Vékony volt, hosszúkás, halványbarna. Nem élt már, próbáltam szétnyomni zsepivel, de nem mozgott. Lábakat, ilyesmit nem láttam.


Egy hete voltak állatorvosnál oltás miatt, azelőtt pár nappal még került valami csepp a nyakára annál, akitől örökbe fogadtuk. Ha a doki nem vett észre semmit, akkor lehet, hogy valami átlagos rovar, ami a lakásban volt kerülhetett bele? Mivel még csak egy hete van nálunk, fél, nem nagyon tudom lefogni és megvizsgálni. Csak benti cica.



2016. jún. 10. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Vagy egy élő macska hullott le a halott bogárról! Szegény bogár. Sajnálom, hogy így alakult.
2016. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagy terhet cipelhetett az a rovar egész életében. Sajnálatos, hogy így kellett elhunynia. :(
2016. jún. 10. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnáld a páros tulélő tagjat! Neki kell a gyásszal tovább élnie. :)
2016. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!