Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti-benti macskának szoktato...

Kinti-benti macskának szoktatok lakásban almot biztosítani?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A mienk inkább kinti, sosem marad bent éjszakára, így nem. Ha ki akar menni, úgyis szól. Egyszer besurrant hajnalban, amikor a párom munkába ment, én pedig nagyon sokáig s mélyen alszom, de még engem is felnyávogott pár óra után s kiment. Sosem volt még gond, nem az a cicc, aki az első ingerre gátlástalanul bent végzi a dolgát.


Ha éjszakára is bejönne, akkor persze lenne alom.

2016. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert szól, ha dolga van. Magától szokott le az alomról.
2016. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piriiiii ***** válasza:
Télen nagyon sokat vannak bent, főként éjszaka, így kell az alom. Nyáron pedig alig vannak bent, se éjjel, se nappal, ilyenkor elrakjuk az almot a garázsba.
2016. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szoktam,igen
2016. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Pont ezért is kijárós. Rájöttem, hogy akármennyire szeretem, én nem bírnám ha bent végezné a dolgát. Amúgy meg okos és kikéretőzik.
2016. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha van lehetősége, hogy kimenjen /pl. ablak nyitva/, nem kell bennt alom. De ha be van zárva, pl éjszakára, vagy ha nem vagy otthon, akkor kell almot biztosítani, ha nem akarod, hogy valami eldugott helyre csináljon.
2016. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem attol fuggetlenul, hogy kinti a joszag, hasznos, ha van neki egy eldugott helyen bent is alom, amit surun cserelsz. egyreszt ejszaka nem mindig jo kiengedni a cicat, masreszt ha te eppen nem vagy otthon, szegeny allatra pedig rajon a szukseg, vagy a hasmenes, akkor mindenkeppen szerencsesebb az alomba vegeznie a dolgat, mint a szonyeg kozepere.
2016. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy darabig volt neki bent is, de soha nem használta, így megszüntettem.
2016. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindig jelez ha el akarja végezni a dolgát, de van hogy fél napokat benn tölt és nem kell semmit csinálnia, viszont (lehet részből emiatt is) húgyköves lett, akkor benn tartottuk és most hiába van sokat kinn ha bejön használja, és lehet egészségesebb lenne ha hagynék neki itt benn almot folyamatosan.
2016. jún. 10. 16:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt, de nem használta, akkor se, ha bent aludt. Szóval felszámoltuk. :)
2016. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!