Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túlélheti a cicám a mérgezést?

Sansa LannisterStark kérdése:

Túlélheti a cicám a mérgezést?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk, milyen mérget evett, csak annyit, hogy nem patkányméreg. Azonnal vittük az ügyeletes dokihoz, infúzió, vitamin, adrenalin meg egy csomó más cucc, amit adott neki. Borzasztó rosszul van, szinte meg se mozdul, csak lélegzik. Azt mondta a doki, nem akar álltatni, nem sok esély van.

Odaadta a maradék infúziót, reggelig azon lesz. Holnap visszük a saját dokinkhoz.

Túl fogja élni? Volt már cicátok aki túlélte? Borzasztóan kivagyok idegileg. Mennyi ideig tarthat ez?



2016. jún. 19. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Az én kutyám nem élte túl a mérgezést.. kölyök kutya volt.. figyeld a macskát minden mozdulatát! Lehet, hogy jelezni próbál! Ha ilyet észleksz, vidd orvoshoz azonnal!
2016. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elolvastad amit írtam? Már voltunk a dokinál, holnap is megyünk reggel.
2016. jún. 19. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

A doki sem tudja?

Furcsa, mert azért eléggé sokáig tanulja ahhoz, hogy legalább fogalma legyen. :/

A nyálkahártya kékes elszíneződést mutat? Nincsenek izomgörcsök? Nálatok is esett az eső?

Ha mindez igaz, akkor valószínűleg nitrát (műtrágya) mérgezés, ami ha volt gyomormosás, és nem fullad meg, (sry) akkor tényleg túlélheti, és tökéletesen fel is épülhet belőle.


(Ez persze csak az én távdiagnosztikám, "semmi több". Remélem túléli. -_- )

2016. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reggelre meghalt :'(
2016. jún. 20. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Részvétem -_-
2016. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%
buta macskak
2017. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!