Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam rá a 2 hónapos...

Hogy szoktassam rá a 2 hónapos kiscicát az evésre?

Figyelt kérdés

A többi eszik rendesen, de ő addig nyivárog, amíg nem adok neki tejet.

Virgonc, egyedüli kandúrka öt kiscica lány mellett...



#kölyök macska #szoktatás #Kiscica nem eszik #csak tejet iszik
2016. jún. 26. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj, egyelőre a tej a mindene. Pár nap és követi a többit.
2016. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tej alatt ugye macskáknak való tejre vagy tejpótló tápszerre gondolsz? Csak mert tehéntejet nem kéne adni neki.
2016. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sima tehéntej... laktózmentes van még itthon.

Csak fura, hogy a többi már rég eszeget, ő meg nem akar.

2016. jún. 26. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Ha házi cica, akkor (természetesen csak szerintem) elég furcsa, hogy nem eszik macska tápot. Én most fogadtam be egy 2 hónapos cicát és adok neki macskáknak való tejet, amit szeret is, de egyébként teljesen normálisan eszik, lassan már a száraz táp is megy neki, egyelőre még felpuhítom. :) Én annyit tudnék tanácsolni, hogy próbálkozz különféle tápokkal, lehet, hogy nem ízlik neki, amit kapna. Esetleg adj hozzá egy kis tejet a nedves eledelhez vagy áztasd fel a szárazat benne. Próbálj meg neki nem adni tejet és többet kínáld eledellel. Mindig legyen ott amikor a többiek esznek, hátha felbátorodik ha látja, hogy a tesóinak mennyire ízlik. :)
2016. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nagyon sok macska laktózérzékeny, így azoknak kifejezetten árt a tej, viszont ha nem ez a helyzet, akkor sem tesz jót nekik. Mindenképpen laktózmenteset adj. Én azért biztosra megyek, macskáknak való tejet adok neki. A gimcat-nek a teje 200 ml-ért 600 ft, ami egy átlagos ár, viszont ha csak azt eszik, akkor már lehet, hogy anyagilag már egy kicsit megterhelő.
2016. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uhhh. Ne tehéntejet adj neki(k). Állatboltokban lehet kapni kiscicáknak dobozba tejport, meleg vízzel megfelelő arányban kell keverni és azt adni:). Mi májkrémet adtunk neki először, mert mienk sem evett.Aztán lassan megette a junior tápot is:)
2016. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg darált hússal (akár nyersen is). Annak csak nem tud ellenállni.
2016. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eddig nem sok sikerrel jártam.

Az előbb vittem neki csirkemell sonkát, azt beszívta, még rágni se nagyon rágott rajta, utána meg szaglászta a földet, hátha van még. :)

Tudja mi a jó annyi szent!

De azért ezzel mégse tömhetem.

2016. júl. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!