Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szeretnek a macskák a...

Mit szeretnek a macskák a legjobban enni?

Figyelt kérdés
2007. jan. 6. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csoda, ami az én macskámnak nagyon bevált. A neve Whiskas Temptations. A sajttal töltött változatot próbáltuk ki. Kinézetre olyan mint a macskatáp, de a cicus egyszerűen oda van érte. Általában kézből etetem vele, mert azért nem olcsó (de megéri!), és mi sem jobb bizonyíték, mint hogy falja, mint akit éheztetnek, illetve ha elfogyott, még egy percig nyalogatja a kezemet utána.

Próbáljátok ki, nekem nagyon bevált!

2007. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Whiskas nagyon egeszsegtelen a macskaknak, tele van konzervalo anyagokkal es ertektelen tappal. A cicak imadjak a halat meg a tonhalat, de nem ajanlatos nekik, mivel koveket kepezhet a hugyholyagukban, ami eltorlaszolhatja a hugycsovet es halalhoz vezethet, mert nem tudnak pisilni.
2007. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden macska mást szeret, ki kell tapasztalni. Természetesen mindegyik a nyers husit szeretné a legjobban, de persze ez nem egészséges. Az enyémek csak húspucoláskor kapnak egy-két cafrangot, de azért be tudnak vadulni. Egyébként az egyik macskám a száraz tápot imádja, rendesen ráfekszik a tálkájára és úgy eszi, hogy más ne férjen hozzá, míg a másik csak akkor fanyalodik a tápra, ha nincs előtte konzerv. Mivel egyébként sem dúsgazdag, sem bolond nem vagyok, a legolcsóbb tápot és konzervet kapják, emellett a mi kajánk maradékát is mindig megeszik, (különösen a zöldbab főzeléket szeretik) és tökéletesen egészségesek.
2007. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kiscica vagy felnőtt! Az én kiscicám imádja a Whiskas juniort imádja!
2007. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!