Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mit szeretnek a macskák a legjobban enni?

2007. jan. 6. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok

Van egy csoda, ami az én macskámnak nagyon bevált. A neve Whiskas Temptations. A sajttal töltött változatot próbáltuk ki. Kinézetre olyan mint a macskatáp, de a cicus egyszerűen oda van érte. Általában kézből etetem vele, mert azért nem olcsó (de megéri!), és mi sem jobb bizonyíték, mint hogy falja, mint akit éheztetnek, illetve ha elfogyott, még egy percig nyalogatja a kezemet utána.

Próbáljátok ki, nekem nagyon bevált!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2007. jan. 6. 12:24 Privát üzenet
Whiskas nagyon egeszsegtelen a macskaknak, tele van konzervalo anyagokkal es ertektelen tappal. A cicak imadjak a halat meg a tonhalat, de nem ajanlatos nekik, mivel koveket kepezhet a hugyholyagukban, ami eltorlaszolhatja a hugycsovet es halalhoz vezethet, mert nem tudnak pisilni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2007. febr. 28. 22:47 Privát üzenet
Szerintem minden macska mást szeret, ki kell tapasztalni. Természetesen mindegyik a nyers husit szeretné a legjobban, de persze ez nem egészséges. Az enyémek csak húspucoláskor kapnak egy-két cafrangot, de azért be tudnak vadulni. Egyébként az egyik macskám a száraz tápot imádja, rendesen ráfekszik a tálkájára és úgy eszi, hogy más ne férjen hozzá, míg a másik csak akkor fanyalodik a tápra, ha nincs előtte konzerv. Mivel egyébként sem dúsgazdag, sem bolond nem vagyok, a legolcsóbb tápot és konzervet kapják, emellett a mi kajánk maradékát is mindig megeszik, (különösen a zöldbab főzeléket szeretik) és tökéletesen egészségesek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2007. ápr. 12. 12:26 Privát üzenet
Attól függ kiscica vagy felnőtt! Az én kiscicám imádja a Whiskas juniort imádja!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2007. júl. 31. 21:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2010.12.13-án született az első babám. Szeretnék másodikat majd. Mikor kell teherbe esnem, hogy legjobban jöjjek ki anyagilag, és ne kelljen visszamennem dolgozni?
Hol szeretnek legjobban kirándulni gyerekeid? És hány évesen?
Kedves Anyukak! Kisfiam 8 honapos. Tanacsot szeretnek kerni Toletek! Nektek milyen jatekok valtak be legjobban? Melyikeket szeretik a gyerekeitek a legjobban? Fokent...
13 hónapos kislányomnak játékot szeretnék venni. A ti babáitok mit szeretnek a legjobban?
Milyen kuponokat érdemes kiváltanom a DM-ben, ha szeretnék tápszert, pelust, babatejet, stb vásárolni? HOgy járok a legjobban?
Mit szeretnek a macskák a legjobban játszani?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!