Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Általában mennyibe szoktak...

Általában mennyibe szoktak kerülni a állatorvosi ellátások? Szűrések, oltások?

Figyelt kérdés
Két kiscicámat szeretném elvinni, még nem voltak orvosnál.

2016. jún. 28. 12:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Attól függ, hol. Nálunk Pesten egy 4. kerületi rendelőben kb. 5000 a vizsgálat, az oltások kb. 8000 Ft-ok. Én amikor mondtam, hogy befogadott cica, csak 5-öt kért a vizsgálatért, mert amúgy az is 7-8 körül van nála.
2016. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! :)
2016. jún. 28. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én Budapesten a Kedvenc Állategészségügyi Központba hordom a cicámat a 13. kerületben. A vizsgálatért nem szoktak külön pénzt kérni, csak a kezelésért. Az éves kombinált oltás 7700 Ft,a féreghajtó tabletta(Milbemax) 2100 Ft,karomvágás 1270 Ft.
2016. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
100%
A Család utcában kombinált+veszettség oltásáért és 2 alkalomra elég féreghajtó tablettáért hagytam ott összesen 7ezret, külön vizsgálati díj nem volt.
2016. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szintén Pest, 6.kerület alap oltások 6000Ft/db. kombinált 7500 Ft.Vizsgálat ingyenes.

1-es válaszoló, megkérdezhetem,hogy a 4. kerületben a Mancsok amiről írtál? Nagyon sok jót hallottam róluk, de ha egy alap vizsgálat amiben nincs semmi 5-7 ezer forint, akkor maradok inkább a mostaninál.

2016. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! :) Szolnok megyében élek,így a környéken kerestem orvost :) De gondolom nagy eltérés nem lesz itt sem, az árakkal kapcsolatban.Jövőhéten viszem őket.
2016. jún. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!