Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen házilag elkészített...

Milyen házilag elkészített ételt adsz a macskádnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nálam mindent megeszik a macsek. Nagyon rossz állapotban került hozzám, kiéhezve, így én könnyebb helyzetben voltam mint azok, akik egy már elkényeztetett cicát fogadtak be. A száraztáp mellett kap nálam minden féle levest, sok hússal és zöldséggel, rizst, tésztát, tejterméket (sajtot nagyon szereti, tejből csak laktózmenteset kap), halat. Szereti a főzelékeket is, ezeket konzervvel kapja.
2010. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
az Auchan-ban szokott lenni fagyasztott csirkemáj fél kilós. azt szoktam venni és megfőzöm rizzsel. 2 macseknek 2 evésre pont jó és imádják. nekem is mindkét macskám befogadott, szóval nem nagyon válogatnak :)
2010. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

én semmilyent, magától veszi el a kis mocsok.

Ha nem macskakaját kap akkor olyasmit, hogy hús egészben. Pl.a levesben főtt hús. Mert a pépes macskakaják miatt nem használják a tépőfogaikat és az nem jó. Gyakorlatilag ezek miatt a pépes, puha macskakaják miatt elfelejtenek rágni. És még a száraz sem tornáztatja meg a tépőfogakat

A múltkor vacsorára kapott egy egész rántott csirkecombot. Úgy, ahogy van. Reggelre lepusztította.

Tehát én azt tanácsolom, hogy ha magadnak készítesz akkor abból adjál, esetleg ne legyen annyira fűszeres.

pl pulykamellfiléből készítesz magadnak akkor egy részét levágod és kifőződ egy leveskockában, bele tehetsz egy gerezd fokhagymát.

2010. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

folyt: Tehát nagyon jó a kérdés.

Igenis kell házi kosztot adni a macskáknak. Akárki, akár mit mond.Még a legjobb pérmium minősségű macskakaja sem felel meg a fogak igényeinek

2010. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

A lehető legjobb,amit a macskának adhatsz az mindenképp a jó minőségű,szakkereskedésekben kapható száraztáp.Munkámból adódóan tapasztalom a jószándékból elkövetett össze-vissza etetés minden nyűgét.A macskák takarmányozása sem olyan

egyszerű,hogy csirkés táp,vagy nyulas.Függ életkortól,steril-e,ha igen akkor fiú,vagy lány.Mindenképp az állatorvossal kell az ilyesmit megbeszélni.Az még semmibe nem kerül.

2010. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Csirkehús, disznóhús nyersen is vagy főve, ritkán tészta húslével. Sokan ellenzik, de majdnem naponta kapnak friss tehéntejet, házisajtot csemegeként. Ja és tiszta vizet is.

Máskülönben főleg ősszel majdhogynem önellátók, fogdossák a mezőről betévedt egereket, rágcsálókat meg a szomszéd fajtiszta (posta)galambjait ha átrepülnek a mi tetőnkre vagy kertünkbe.

2010. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
12:41: nyers disznóhúst tilos adni macskának, kutyának és magadnak is!!!
2010. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Miért tilos nyers disznóhúst adni macskának, kutyának és magamnak? Elkezdhetünk röfögni?
2010. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Ezért:

[link]

2010. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak a nyers sertéshúsra vonatkozik ez.
2010. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!