Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom házilag elkészített...

Finom házilag elkészített bailey's recept?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 00:58
 1/9 anonim válasza:
0%
bizony :D mi már sokszor csináltunk és mmmm isteni :D de a cappucinos is nagyon finom változata :D
2011. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

OFF:

Szerintem a kérdező magára a receptre (hozzávalók,elkészítés) élezte ki a kérdést, nem a vélemény(ek)re.

2011. febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen a recept érdekelne.mert olvastam olyat amibe pl konyak kell, de volt olyan amibe rum és csokis chappucino, sőt vodkásat és whiskiset is találtam
2011. febr. 27. 01:53
 4/9 anonim válasza:
mi rummal csináljuk. azzal finom. mással nem próbáltuk még. :)
2011. febr. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
.
2011. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit mi szoktunk csinálni:


- 3 dl rum

- 3 dl tejszín

- 3 tubus sűrített tej

- 1,5 dl kávé

- 1,5 capucchino

- 2 csomag vaníliás cukor


Mindent összekevered, és be a hűtőbe egy éjszakára :) A kávét és a capucchinot hidegen tedd bele. Eddig mindenkinek ízlett.

2011. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tinker Bell ***** válasza:

A Bailey's whisky alapú tejszínes krémlikőr.


Csak whisky-vel készíthető. Ha nem azt raksz bele, akkor nem Bailey's-ről beszélünk, hanem csak kávés-tejszínes krémlikőrről!


Bocsi az offért!


[link]

2011. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, várok még ha tud valaki
2011. febr. 27. 21:04
 9/9 anonim válasza:
Nekem nincs konkrét receptem:D Az biztos nem gyerekeknek keverem, én a whiskey-konyak alapra esküszöm (bevallom nem aprozom el 2-3 dl-ekkel bulikba szoktam csinálni jó 1 L alkohol alap) anyi tejszin, capppuccino por és mogyoros hidegen keverhető puding por, hogy kellemes sürüségű legyen, édeséget szabályozni porcukor, izlés szerint, van h 1-2 tojássárgája de állt kihagyom... ütősebb ha keverem a whiskey-t a konyakkal és bevallom finomabb is.. a vicc, hogy utállom a whiskey-ket de a kommersz abból a bailey's-be nagyon finom! szóval én szó szerint kutyulom a bailey's-t.. de mindig elfogy:D
2011. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!