Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy aranyos, hosszabb szőrű kandúr cicának?

Figyelt kérdés
Fehér és barna foltos, eléggé bozontos kiscica.

2016. júl. 1. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Vilmos .
2016. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normálisan válaszolni? Légy szíves ne írjatok olyan neveket, amit még embernek sem adna senki, nemhogy macskának...
2016. júl. 1. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Folti,Bundás, Mázli, stb.

Ezek kicsit salon nevek, szerintem úgy az igazi ha te találsz ki valami egyedit:)

Pl. nekem a Harry Potter a kedvenc könyvem, ezért a macskám neve Tekergő lett, nem sok macskának lehet ez a neve és nekem sokat jelent ez a szó:)

2016. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bolyhos
2016. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de a kérdésedben nem szerepel, hogy ember névvel ne álljunk elő .


Garfield.

2016. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem az emberi névvel van baj, hanem az olyan emberi névvel, ami annyira snassz és ódivatú, hogy a mai világban csak elvétve adják gyerekeknek, nemhogy egy aranyos kiscicának. Ezalatt értem a Béla, József, Sándor, Vilmos, Jenő, Elemér stb. neveket.

De az aranyos, becézhető nevekkel, mint pl. a Marci nincs probléma.

2016. júl. 1. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Berci, Maszat, Pamacs, Vince, Drazsé, Foltos, Herceg,


OFF

Már bocsi, de a Vilmos a kedvenc férfi nevem és ha lesz ember! gyerekem, így fogom elnevezni. Amúgy nem én írtam az első választ, de kicsit szíven ütött, mert ez egy teljesen normális név...

2016. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pityu gazdit (nem ismerem személyesen) is szíven ütné szerintem ha látná ezt, ő évek óta Kis Vilikét-Vilmos Cicát siratja .
2016. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drazsé 
2016. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!