Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak nekem ennyire fura a...

Csak nekem ennyire fura a cicám? (7 éves kandúr)

Figyelt kérdés

Decemberben ivartalaníttattam ki,nem bírtam már a szagát és most nem is lehet érezni a macskaszagot,viszont előjöttek bizonyos furcsaságai...

1.WC-be pisil,a wc ajtót ki tudja nyitni a mancsával,gyakran szaglászik ott és amikor nem hajtom le a wc tetejét akkor NÉHA belepisil...tegnap is erre lettem figyelmes és farkasszemet néztünk,hogy mégis mi a frászt csinál de csak nyugodtan végezte tovább a dolgát....

2.Ha kimegy az erkélyre akkor mekeg,hülyén nyávog,nem értem miért hiszen senki se bántja semmi sincs az erkélyen csak pár virág és nagyon dörgölődzik olyankor a meleg korlátnak...

3.Ezt is az ivartalanítása után vettem észre,hogy mindenkit bánt aki simogatja hosszabb ideig,engem viszont nem,eltűr mindent tőlem és amikor már nagyon felidegesítem akkor se harap meg hanem bekapja pl.: az ujjamat a szájába és így remegve "rágcsálja" ami nagyon vicces és csikiz is.. :D


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. jún. 30. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még a tápot is csak a kezemből eszi meg,senki más kezéből nem fogadja el az ételt ilyen formában,és amúgy se nagyon rágcsálja a tápoz csak ha szemenként elé rakom közbe simogatom.
2016. jún. 30. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb cica egygazdis, és ő téged választott ebbe semmi fura nincs. Ha a cicát ivartalanítják a szaporodási ösztöne helyett a család lesz a fontos, általaban ezek a cicák jobban igénylik a törődést. A mi cicánk a legyekre, bogarakra szokott mekegni, ha a virágokat méhecskék porozzák, minden bizonnyal miattuk adja ki ezt a hangot. A wc-s pisilés nem hiszem, hogy zavaró, acicákat meg lehet tanítani rá, bár érdekes, hogy a tiétek magától használja. Mivel téged fogadott el gazdinak, benned 100%ig megbízik,ezért olyan türelmes veled, míg másokkal már kevésbé elnéző
2016. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen a választ! :)
2016. jún. 30. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
mekegni milyenk is szokott a madarakra :) és nekünk sem tűri a vendégeket. sőt, néha minket sem....milyenk 2 éves ivartalaníott:)
2016. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
A lakásban tartott cicák általában az egész lakást a sajátjuknak tekintik ahol "megtűr" bizonyos személyeket, nem úgy az idegeneket.:D Az is igaz, hogy van egy kiválasztott ember akivel közelebbi kapcsolatot alakít ki. Van azon a teraszon valami amit te nem látsz de ő igen, továbbá ott a birodalma egyik határa is amit megerősít a dörzsölődéssel.
2016. júl. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!