Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskakaja a legjobb...

Melyik macskakaja a legjobb minőségű?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Whiskas, Kitekat (az utóbbi nem is annyira drága).
2008. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Általában a Royal Canin, legalábbis szerintem ez nagyon jó márka. Ugyan meg kell fizetni rendesen, de tényleg megéri.

A Kitekat és társai inkább a gyengébb minőségű kategóriát képviselik. (Csak, hogy finoman fogalmazzak.)

Vannak Eukanuba féle tápok, eledelek is. Ezek is jófélék. De egyszerűen bemész egy nagyobb állateledeles üzletbe és ezer félét találsz. (Egy tipp: minél drágább, annál jobb minőségű. De vannak viszonylag elfogadható áron is jó minőségű eledelek.)

2008. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
hello. az én cicám, nem eszik ám meg mindent... nem eszi meg a bovli, cba, profi, tescos cicakaját, így mindíg a kitekat, whiskas és ilyeneket kell venni. eddig én ennél jobbet nem találtam. sokat számít (nekünk legalábbis), az hogy egy dobozzal (ami max 2napig tart) 200Ft, vagy 500Ftba kerül.
2008. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Szia.


A legjobb minőségű nedvestáp a Hill's Scient Plan termékcsalád,száraztápban pedig mint előttem író is írta,a Royal Canin termékei.A Whiskas és társai csak szóját(minimális 5% alatti húsmennyiséget),és egyéb sajna nem kívánatos(ha hiszitek,ha nem) dolgokat tartalmaznak.Kiállításokra,és tenyészcicáknak előbbieket javasoljuk minden esetben,és ha valaki megengedheti a pénztárcájának,és így a cicusának.Többi is étel a cicusnak,de ezektől ne várjatok gyönyörű szőrzetű,kiegyensújozott,kellően játékos,kellően gömbölyded cicát.


Egy tenyésztő

2008. szept. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Royal canin, Sanabelle, minden ami szuper premium kategória. a whiskas, kitekat és társai tele vannak tartósítószerrel, színezékanyagokkal és nem a zöldborsótól meg a petrezselyemtől zöld a táp. Konzervbe jó az Athena, Animonda
2008. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Mi a helyi kutyás macskásban szoktunk név nélkülit venni kiloja 300-330 Ft de a szőre szép fényes... nem is drága a kedvence a zöldséges a nagynak (zöld kerek darabok is vannak benne)de mondjuk a többinek is, jó húsban is vannak, stb. Nem kell a nagyon drága kalyákat megvenni ha egészséges macsot akarsz fényes szőrrel (,az h. selymes a szőre avagy nem a cica tisztálkodási szokásaitól függ).
2008. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a cicáim előtt mindig ott van a száraztáp,ami Royal Canin.Emellett naponta 1-2 alutasakos Wiskast,vagy Kitekatot kapnak.De,ha este viszem a vacsorámat a Notebuch elé,vinnem kell egy kis tányért is.Mivel a legjobb(hús)falatokat elédesgetik tőlem.
2008. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amúgy meg teljesen mindegy, attól függ mit szeret a cicád. A miénk csak Friskies-t eszik, ha másmilyet rakunk elé, akkor körbejárja a tálkáját, ránk néz, hogy mivel akarjuk megmérgezni, aztán elmegy duzzogni.
2011. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a Gourmet Gold is jó minőségű macskakaja. A macskám imádja.
2013. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!