Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék Skót Lógófülű...

Hol tudnék Skót Lógófülű cicát venni?

Figyelt kérdés

Hol tudnék ilyen cicát venni?

Mennyibe kerül kb?



2016. júl. 3. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Például itt a jófogáson sok eladó van:

[link]

De vétel előtt célszerű keresni a Google-val, hátha még ingyen is odaadja valaki, bár úgy látom ez drága cica.

2016. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

tenyészőtől vegyél,hogyha tényleg fontos,hogy ilyen legyen.

jófogáson nem találsz fajta tiszta cicát! lehet hasonlítanak rá, de kizárt,hogy mindkét szülő skót lógófülű volt(nem keverék félig házi cica). nem éri meg jófogáson venni,akkor már mindegy,hogyha örökbefogadsz egy házicicát..szóval csakis tenyésztő.

a tenyésztő a cicát 8-10 hét után adja oda, oltva,féregtelenítve,törzskönyvvel, szerződéssel.

2016. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Melyik kennel aktív még? Amiket találtam már nem voltak igazán aktívak..
2016. júl. 3. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én sem javaslom a jofogást, a lógófülűnél amúgy is fontos,hogy jó helyről vegyel. Egyébként nem is lehet mind a 2 szülő lógófülű-mivel ezt egy genetikai mutáció okozza- ezért rövidszőrűekkel pároztatják őket, ha mind két szülő lógófülü lenne, ott gondok lennének.

Facebookon van egy zárt csoport:Eladó skót lógófülű, Skót àllófülű és Brit cicák. Csatlakozz a csoporthoz, tenyésztők hirdetnek(kizárólag törzskönyves cicàkat) itt találni fogsz aktív tenyésztőket. Most is vannak eladó cicák fotókkal, árakkal.

2016. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 már próbáltam belépni a csoportba de nem fogadják el az adminok a felkérést...
2016. júl. 4. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szerettem volna skót lógófülűt de elszörnyedtem és megijedtem a rémhírektől. Ha tényleg találsz egy megbízható tenyésztőt akkor is nagyon utána kell járj ,mert pórul járhatsz,pláne a kiscica. Szívem megszakadt mikor ismerősöm mesélte,hogy ismerősük vett egy skót cicát , de egyszer csak (pár hét vagy hónap múlva) nem tudott felkelni :( kiderült,hogy porcos elváltozás volt a gerincében el kellett altatni. Valószínű mindkét szülőben benne volt a skót lógófülű génje. Egyik szülő brit rövidszőrű kell hogy legyen de nem lehet skót felmenője és van aki ezt már nem tudja visszakövetni és keresztezi őket és megvan a baj. De felelős tenyésztő ilyen hibába nem esik bele.
2016. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs velük, de ezek aktív kenelek:

[link]

www.marrycats.com

2016. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valaki esetleg valami más kennelt tud ajánlani?

Tudja valaki, hogy az a Facebookos csoport aktív-e még?

Mert az adminok nem vesznek fel, már vagy 1 hete jelentkeztem de még mindig semmi...

2016. júl. 8. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! csillagsetany.lapunk.hu Pont van egy gyönyörű kislány aki eladó augusztusi elvitellel. Pandora a neve.

De itt a link is: [link]

Remélem tudtam segíteni.

2016. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Csakis alapos utánajárással, jó helyről érdemes skót lógófülű cicát venni. Én a MiciCat Dolls Brit rövidszőrű és Skót lógófülű kennelt ajánlom. Van normális weboldaluk és Facebook oldaluk is. micicatdolls.hu vagy [link]
2021. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!