Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet-e pároztatni skót...

Lehet-e pároztatni skót logófülű cicát skót állófülű cicával tenyésztés céljából?

Figyelt kérdés
Vettünk egy skót skót logófülű kislány cicát tenyésztésre és akartunk neki venni egy brit cicát és helyette skót állófülűt kaptunk!Vagyis a tenyésztő britnek adta el de közben kiderűlt hogy skót állófülű!
2008. febr. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Macskatenyésztéssel kapcsolatos tapasztalatom nincs, de kutyás igen. Ha kutyákról lenne szó, nem fogadnák el a kicsiket és nem tudnád törzskönyveztetni őket.
2008. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapban az a gond, hogy meg sem ismersz egy macskafajtát de már tenyészteni akarod.

HA kicsit is gfelfeősnek tartod magad és nem csak a haszon érdekel akkor a megfelelő helyen kérdezhetnéd amit tudni szeretnél.


Pl itt biztos, hogy szakemberek segítenek:

[link]

2008. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én utána jártam hogy brit cicával lehet-e pároztatni mielött megvettem és és mi brit cicát akartunk venni,csak miután elhoztuk akkor mondta hogy ő egy skót állófülű cica!
2008. febr. 15. 11:59
 4/5 anonim válasza:
24%
Sztem lehet bisztos aranyosak lennének az utódk. :) de azért kérd ki egy állatorvos véleményét is.
2010. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
92%

tisztázzuk. nem létezik olyan macskafajta hogy skót álló hanem brit álló. akkor skót lógófülüt úgy lehet tenyészteni hogy egy skót lógófülü és egy brit álló fülü macskát őpároztatunk. a kicsik akik születnek még mindegyiknek állni fog a füle csak 3-4 hét múlva fog lelógni a fülük már amelyiknek lefog mert nemindegyiknek lóg mert születhetnek brit állók is. azért nem lehet skót lógót skót lógóval tenyészteni mert akkor egézségtelenül lógni fopg a füle meg nem lesz jó. szval ezt a fajtát csak így lehet tenyészteni. a brit állót meg kétféle képpen lehet :britálló+briálló vagy britálló+skótlógó

és annak a kutya tenyésztőnek meg azt üzenem hogyha nem ért a macskákhoz akkor minek ír? akkor húzzon el a p....ba mert még a végén jóakarás helyett rosszat csinál!!! menjen oda tanácsot adni amihez ért!!!

2010. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!