Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska hány hónapos...

Egy macska hány hónapos korától lehet terhes?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
amíg a kölykök 4-5 hetesek nem lesznek, nem szoktak tüzelni. Ha nincs másik macska, és kint a szomszédok macskáitól lesz terhes, amíg fel nem neveli az almot, kevés rá az esély, ugyanis a legtöbb anyamacska nem bóklászik el a kölykeitől. De szinte minden eset más, és más, és lehet a te cicád kivétel, viszont még mindig nagyon örülnék neki, ha le lehetne beszélni a szaporításról, és ha kiscicázni akarsz, inkább befogadnál egyet.
2016. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akár már 6 hónapos korától. Viszont nagyon nem tenne jót neki, ha ilyen korán fialna, hiszen még nem is felnőtt.

Olyan, mintha egy 12 éves kislány szülne.

Ne engedd fialni, ivartalanítsd, ha jót akarsz neki.

Ha kiscicázni szeretnél, vannak bőven kiscicák a menhelyeken.

2016. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Láttam olyan kiscicát, aki tavasszal született és ősszel már fialt. Sosem lett normális, megszakadt a növekedése, utána már csak nyúlt. Nyilván nem jó neki, túl fiatal, ahogy egy 11-12 éves emberlány is az, hiába tud teherbe esni...
2016. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha szereted a cicád, akkor ivartalaníttatod. Ha fontos neked, hogy tegyél valamit a macskákért, akkor a legcsodálatosabb tett az ivartalanítás. Ha cuki kiscicákkal szeretnél foglalkozni, akkor jelentkezz önkéntesnek egy állatmenhelyre, vagy legyél ideiglenes befogadó.

Kérlek, ne légy önző, és ne kényszerítsd szülésre a cicád csak azért, hogy neked jó legyen.

2016. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha kismacskákkal szeretnél jatszani, akkor kb millió hirdetés van neten, ahol egész pici cicukat is örökbe lehet fogadni. Inkább azokat fogadd örökbe, ne a sajátodat kényszerítsd szülésre.


Egyébként ahonnan én hoztam el az enyémet 2 hónapos korában, az anya macska már terhes volt megint... És ez szerintem szörnyű, ők ettől ugyanúgy kikészülnek, mintha te szülnél folyamatosan. Ők is élőlények, nem tárgyak a szórakoztatásodra. De mondom, ha a kiscica élmény volt hiányzik, teljesen ingyen örökbe tudsz fogadni.

2016. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!