Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 6 éves macskámnak tegnap...

A 6 éves macskámnak tegnap óta kicsit hasmenéseset kakil. Mit tegyek, hogy elmúljon? Esetleg nincs valami gyóguszer ami adható erre?

Figyelt kérdés
Sajnos faluban lakom. Sosem voltam még állatorvosnál szóval azt se tudom, hogy hol van legközelebb. Meg gondolom elkérne egy vagyont.

2016. júl. 7. 10:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*gyógyszer
2016. júl. 7. 10:44
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit kap enni?
2016. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kajamaradékot
2016. júl. 7. 10:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor valoszinu attol megy a hasa, gondolom tejet is adsz neki.A macska , kutya laktózérzékeny , attól is kakilhat higat.
2016. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Soha nem adok nekik tejet. Attól, mert nem macskaeledellel etetem a macskáimat attól még nem lehetnek betegek. Szerinted 100 évvel ezelőtt mivel etették a macskákat?
2016. júl. 7. 11:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért tamadsz le egyből , csak segíteni akartam. Amugy valószínű , hogy a száz évvel ezelőtt élő macskák inkább vadásztak , mint kaja maradékot ettek.
2016. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én falun nőttem fel és a mai napig itt is élek. És soha nem neveltek arra, hogy az állatot agyon kell kényeztetni. Szerintem van egy határ az állatok és az emberek között és ezt sajnos sokan átlépik.
2016. júl. 7. 11:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaj véletlenül írtam úgy, hogy a macskámnak.
2016. júl. 7. 11:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden okozhatja, fertőzés, betegség, nem megfelelő étel.

Sosem voltál állatorvosnál?! Akkor se féregtelenítve, se oltva, semmi? :O

2016. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Valóban nem muszáj macskaeledellel etetni egy cicát, kaphat nyers vagy főtt húst is. A fűszeres ételmaradék, vagy az olyan dolgok, mint a tészta, főzelék ártanak neki. A macska ugyanis ragadozó, húsevő. (Ellentétben a kutyával, ami mindenevő.) Így ha tejes, krumplis, tésztás, stb. ételmaradékot kap, attól megy a hasa, hisz nem tudja a szervezete megemészteni.
2016. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!