Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
Éjszaka, vagy hajnalban, eszméletlenül el kezd nyávogni, annyira, hogy muszáj felkeli hozzá. Ha nem tesszük, akkor órákig nem hagy aludni. Fel kell kelni, és elmenni a a vécére ( neki is ott van az alomja) Akkor elvégzi a dolgát. Nappal is megfigyeltük, ha megyünk, akkor neki is hirtelen kell. Mi ez az együtt vécézési mánia nála?
2016. júl. 9. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért kell becsukni az ajtót? Miért bem üríthet akkor amikor akar?
2016. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiatal cica? Akkor azért. Náluk teljesen normális minden abnormálisnak tűnő dolog :) Ha idősebb akkor nem tudom :) A mi nagy macskánk napközben kint van este bent, és kint hiába van 2000 nm puhaföldes kert, nem wc-zik,csak miután beengedtük akkor megy az alomra. Olyanok mint az emberek. Vannak hülye szokásaik :) lehet a tiédnek ez, hogy szeret társaságban wc -zni.
2016. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kimásold ki, hol írtam azt, hogy be van csukva az ajtó. Már megint kötekedés a kérdésre.... Amúgy harmonika ajtó van, amit résznyire, hogy beférjen nyitva van. De ha teljesen ki van nyitva az ajtó, akkor is ugyanezt csinálja. Egyéb kérdés az ajtóval kapcsolatban, még jó, hogy nem erről szólt a kérdés... Köszi a feltételezést, hogy csukott ajtón keresztül miért nem megy be... ez fájt.
2016. júl. 9. 09:22
 4/6 A kérdező kommentje:
2; köszönöm a válaszod. 6 éves cica, és csak most kezdte el eszt a szokását.
2016. júl. 9. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyedul erzi magat.. sokat van egyedul?
2016. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azért nyávog, mert wc-znie kell, és egyedül nem hajlandó, próbáljátok meg máshova tenni az almot, hogy akkor is csinálja-e. Ha igen akkor szerezzetek be egy füldugót. A mieink régen hajnali 4-5 keztek sírni, bent a hálóban, azt hittem megőrülök, és már nekünk is nagyok voltak...felkeltek és unatkoztak...de nem foglalkoztam vele egy hétig kb, nem keltem fel hozzájuk,( mert ha felébredtem, és felhívtam az ágyba egy kis simogatásra dorombolva visdzaaludtak) és abbamaradt.
2016. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!