Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem tud nyávogni a...

Miért nem tud nyávogni a macskám? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jön ki tegnap este óta rendesen a hang a torkán. (Kényes benti macska, általában mindenen nyávog, pl. simogassam, stb.) És mintha hörögne is egy kicsit.

2016. júl. 7. 14:33
 1/7 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz es kiderul:-)
2016. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap meccsnap volt, biztos túl hangosan szurkolt vagy túl hideg sört ivott.

Ma is lesz meccs szóval vidd el orvoshoz mindenképp.

2016. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfázott, huzatot kapott vagy egy szőrgombóccal küzd. Ha pár napon belül nem jön helyre, vidd orvoshoz. Egyébként az étvágya és a kedélye milyen?
2016. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rossz a kedve, bágyadtnak tűnik. Kevesebbet eszik, mint amennyit szokott.

Az a baj, hogy most rögtön elvinném állatorvoshoz, csak elutazott akihez hordom. A közelben van még egy klinika, de az annyira drága, hogy nincs rá pénzem.

2016. júl. 7. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hangzik jól. Akkor nem is biztos, hogy a torkával van baj. Bármi lehet, ami legyengíti, és ezért a hangja is gyengébb. Informálódj arról a klinikáról! Az emberek sokszor azt hiszik, hogy egy állatklinika drágább, mint a normál állatorvos, de ez egyáltalán nem biztos!
2016. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül kerestem a mellettünk lévő városban egy másik állatorvost, délelőtt voltunk nála. Adott neki gyógyszert, már sokkal jobban van, az étvágya is visszatért.


A klinikákat nem szeretem, mert pénzorientáltak. Egyszer elvittem a kutyámat egy ilyen nívósabb klinikára és totál félre lett kezelve egy csomó pénzért. A végén már az elaltatás is felmerült. Miután hetekig nem javult az állapota elvittem a mostani dokinkhoz, aki a negyedéért segített rajta és pár nap alatt meggyógyult, azóta csak benne bízom.

2016. júl. 8. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Akkor a holnapi döntőre ismét 100%-os lesz.

Tipp: a sörét vedd ki fél órával a hűtőből mielőtt meginná.

2016. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!