Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macskám?

Miért nyávog a macskám?

Figyelt kérdés

Persze.. érdekes lenne ha ugatna, de nem erre gondoltam.

Ez a cica világ életében csendes kis élőlény volt, csak akkor nyávogott ha pisilnie kellett, szépen kiengedtem és megszűnt a 'probléma'.

Azonban 4-5 napja nagyon sűrűn nyávog, lehet fáj valamije. De hiába nyomogatom a hasát, végtagjait, nem húzza el, nem lesz agresszív, viszont ha simogatom elkezd nyávogni, de nem húzódik el. Adok neki rendesen enni, inni, tisztítom, fésülöm, nem hinném hogy valamelyikben hiánya lenne. Szép szőrű macska, nem kövér. Tehát külsőleg nem látszik semmi rajta.

Már felnőtt, nem az a játékos fajta, de próbálok vele játszani, hátha amiatt nyávog, mert unatkozik. Mindenfélét kipróbáltam, de nagyon sűrűn nyávog. Még egy macskához képest is sűrűn :D :D

Valami ötlet? Ha tovább tart akkor elviszem orvoshoz, de hátha tudtok valami mondani. Veletek volt már olyan, hogy ijesztően sokat nyávogott szegény?

Azért gondoltam hogy kiírom a kérdést, mert ez a cica tényleg nem szokott nyávogni... :D nagyon nagyon ritkán. erre hirtelen...



2016. júl. 10. 13:10
 1/7 anonim válasza:
60%
Ez a jó hosszú kissé bonyolúlt fogalmazásod helyett inkább vinnéd orvoshoz :D
2016. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor bagzanak, lehet ez a baja
2016. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Valoszinuleg a ferges
2016. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj messze van az állatorvos meg akkor is elkér tőlünk 6ezret ha nincs semmi baja az állatnak, így többször is meggondolom hogy mikor miért vigyem el.

Nemrég lett féregtelenítve, talán egy hónapja.

Lehet a bagzás miatt nyávog. Még vizsgálgatom :)

2016. júl. 10. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítani kell, és megoldódik a probléma.
2016. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy simogatásra még intenzívebben nyávog arra utal, hogy ivarzik :)
2016. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nyávog intenzívebben olyankor, azonban most már kevesebbet nyávog. Ami még mindig fura, de megnyugtató.
2016. júl. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!