Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos kiscicám 3 napja...

4 hónapos kiscicám 3 napja nem eszik nem iszik nem mozdul csak pisilni alszik egész nap mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Hétfő óta nem mozog csak fekszik egy helybe inni csak egy nagyon kevés vizet tudtam vele itatni, enni semmit nem hajlandó enni, és még tegnap reggel kicsit hasmenése is volt. Mi lehet a gond? Én bélféregre gondolok...

2016. júl. 12. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Más gondok lehetnek ott,sürgősen vidd állatorvoshoz!
2016. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

3 napja nézed, hogy gyakorlatilag haldoklik? Ha nem iszik, nem húzza már sokáig.

Nem egyértelmű, hogy súlyos beteg? Rohanj vele az orvoshoz, ha azt szeretnéd, hogy életben maradjon!

2016. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyod meghalni? Nézed hogy éhen/szomjan hal? Azért elég durva és fájdalmas halál...

Vidd orvoshoz azonnal, vagy add oda valakinek aki elviszi (állatmentők, állatbarát emberek).

2016. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz!!! Ha esetleg nincs rá pénzed a legtöbb állatorvosnál tudsz kérni fizetési haladékot, de ne hagyd szenvedni.
2016. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz, vagy csapd a falhoz, az is jobb, mint nezni ahogy napokon keresztul doglodik... Csodalatos ember vagy. Jah nem.

Es ha "belfergek" azok ellen tettel valamit?

2016. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenki megnyugodhat elvittem orvoshoz és azóta él és virul! Az eltelt 3 nap pedig azért mert ahol én élek nincs állatorvos csak kb. 30 km-re, de elvittem még aznap kapott injekciót, infúziót és mint kiderült valami nagyon erős bélfertőzése van de már eszik és játszik!
2016. júl. 14. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!