Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska szőrének kibontása...

Macska szőrének kibontása (berasztásodott valamitől) mivel lehetséges?

Figyelt kérdés
3 napja jelent meg az első "raszta" a hátán. Mivel minden évben volt ilyen ezért most is kivágtam a szőrt. De idén nem állt meg a csomósodás terjedése. Még két ilyen raszta lett a hátán. Mivel tudnám kibontani,hogy ne kelljen levágni róla? Látszik rajta,hogy zavarja. Meg nem is túl esztétikus. Ha kivágom ezt a két csomósodást is a szőréből nagyon csúnya lesz.
2016. júl. 15. 16:03
 1/3 A kérdező kommentje:
simán fésűvel már esélytelennek tűnik. Emberre való samponnal/balzsammal nem merem. Pedig balzsammal szépen szét lehetne szedni.
2016. júl. 15. 16:04
 2/3 anonim ***** válasza:
vágd le azt a csomót, ahol összegubancolódott. én is ezt csináltam, ujra nöl a ször.
2016. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cicáknak való sampon, előtte tehetsz rá embereknek való balzsamot is, hogy kibontsd, de hígítsd, 1 rész balzsam 2 rész víz. Utána viszont mosd jól át a samponnal. Emelett ha a cica szőre csomósodós érdemes lenne beszerezni egy jó bontó fésűt állatosboltban, vagy netről rendelni, és a cica szőrhosszától, dússágától, szőrminősségétől függően rendszeresen kifésülni. Nem egy drága dolog, de nagyon megkönnyíti az életet :)
2016. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!