Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet egy macska 1 évben 2x...

Lehet egy macska 1 évben 2x vemhes?

Figyelt kérdés
Az elléstől számított 3 hónap elteltével lehet újból vemhes?
2016. júl. 18. 20:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
10%

Hajh...

Azért mondtam, h nem vagy a gondolkodás mestere, mert én ezt mér ezerszer elmondtam neked...

Figyu.. Előre emondom neked, szépen h megjegyezd (amiért megtapsollak, mert nem hinném h megteszed)

Nekem csak 2 kancicám van, és 1 ivartalannított nőstényem!!!

Nem szoktaM őket szaPorítani...

Remélem végre felfoktaD a cipőméretnyi IQ-ddal...

2016. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Látom te meg sajnos olvasni nem tudsz és sajnos írni sem. Oda írtam az elejére (a hülyék kedvéért) a nevét. Szóval nem neked írtam te nagyon hülye :)))
2016. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
56%
éRTEM.. Sajnálom... Csak nem szeretem h ha az emberek (itt) azzal jönnek ha az állatokkal nincs valami rendben, h szaporító.
2016. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
13%

Köszi Krisztina, Most tulajdonképpen elmondtad azt ennek az emberkének, amit én akartam XD


Nah szóval ha ennyire okosnak képzeled magad, akkor menj mást boldogítani!

Nem vagyok szaporító!!! Nem tudom h mikor fogod ezt végre fel.. És ez sértő ha EZT mondod másoknak!

2016. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23%
H lehetnek ilyen nevetséges emberek...
2016. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

8 éves cica még nem öreg!!!

mivel kb 16 évig élnek..

nyilván nagyon öreg cicánál már nem célszerű altatást végezni, de 8 éves még tényleg nem öreg. ha élete végéig fogamzásgátlóval tömöd,az sokkal károsabb, mint az egyszeri altatlás..


a kérdezőnek: akár évi 3x fialhat. általában tavasszal és ősszel születnek a picik. de az állatorvos ivartalaníttatást a vemhesség kb minden szakaszában végez. vidd el és kérdezd meg,hogy szabad -e még. ha már nem javasolja, akkor amikor megszületnek a cicák, utána 8 hét után viheted ivartalanításra. én úgy tudom,akkor már lehet, hiszen a kölyköket is le lehet már választani.

2016. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kedves Krisztina!

Azt írod: "Nekünk az egyik cicánk nagyon termékeny, és nagyon egészséges kiscicájai szoktak lenni, de van h akár 3- szor is vemhes lesz 1 évben. Régebben volt egy cicám aKi négyszer szült."

Utána meg azt, hogy két kandúrod, meg egy ivartalanított cicád van. Akkor most mi van? Nem csoda, hogy megzavarodtak a válaszadók.

Ha valóban évente többször fialtatod a cicád, az állatkínzás, ez esetben teljesen jogos a kritika, amit írtak!

Nehéz elhinni, hogy egy állatorvos lebeszél az ivartalanításról, nem lehet, hogy az egy pancser állatorvos? És miért nem kérdezted meg tőle, hogy miért nem javasolja az ivartalanítást egy termékeny, évente több halva született cicát ellő macskának? Mert ez eléggé agyrémnek tűnik...

2016. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia! Oh igen, tényleg eléggé érdekesen " írtam le,

Régebben voltak ezek a cicák, de szegénykék már elpusztultak, mert megöregedtek.

Az a nagyon termékeny cicám is régebben volt, csak rosszul írtam le, sajnáálom ha valakit is megkevertem miatta.

2016. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!