Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi vihette el a kiscicákat?

Mi vihette el a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Tegnap a padlásról az anyuka macska lehozta mind a 4 kölykét, már ki volt nyílva a szemük bár járkálni alig tudtak. Este kimentem őket megnézni hogy hogyan vannak, mind ott volt a dobozban az anyamacskával együtt. Reggel pedig amikor kimentem az anyuka ott volt a dobozban de egy kiscica sem volt ott. Semmi vér se szőr se semmi. Kint voltak a teraszon, van egy másik fiú cicánk is aki nem hiszem hogy bántotta őket mert amikor megmutattam neki először fújtatott egyet és elszaladt, szerintem megijedt tőle. Akire gyanakodom az a rokonom, máskor mondta a tesómnak ha 1 is leesik a padlásról már viszi is el de akkor lehordtam a szerencsétlent. (Amíg nem ő fizeti a macska kaját addig annyi macska lesz itt amennyit akarok ^^) Ezek után bezártam a szobát és egyből felhívták anyumat hogy hisztizem...stb. És nem hiszem hogy egy másik macska vihette el őket, bár van udvarlója de van egy palotapincsi kutyánk ( Volt olyan eset hogy egy idegen macskát beengedett) de szerintem ha el is vitte volna nyávogtak volna a kiscicák, és nem tudta volna elvinni mind a 4et és semmi vér nem volt ott. Az anyamacska pedig megvédte volna a kiscicát ha hallja hogy nyávognak és úgy is esetleg 1et tudott volna elvinni. A válaszokat előre is köszönöm. /13F/

2016. júl. 20. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyest vagy egy másik macska vitte volna el akkor nem vitte volna el mindet. Hanem csak egyet vagy kettőt. Egy idegen vagy féltékeny kutya sem vinné el hanem helyben tenne bennük kárt. Emberi beavatkozásra tipelek.
2016. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

itt több lehetőség is van:

1; Kinyírta őket egy kandúr, hogy az anyamacska újra pározzon.

2; Nyest is eltehette őket láb alól.

3; Az anyamacska elhordta valahova őket mert nem érezte őket biztonságban.

4; Rokonod vízbe fojtotta őket

2016. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk az anyamacska hordta el a 8 kölykét éjszaka, mert bepalizott, és megint vemhes lett.... Köcsög egy cica...
2016. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
A mi fiú macskánk is ugyanezt reagált a kiscicákra, éjszaka viszont előszeretettel szaglászgatott körülöttük, lehetséges hogy ő volt! /12L/
2016. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy fiú macska kinyírta egyszer a kiscicákat. Mindet! De nem vitte el, szerintem fiú cica nálatok sem vitte volna el, hanem ott helyben hagyja.
2016. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz. De az a baj hogy ha ember is volt akire tippelek ő nem ölte volna meg őket csak elviszi őket az erdőbe és ott hagyja. (volt már rá példa)
2016. júl. 20. 11:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg őket, vagy figyeld hova megy az anyjuk!

Ha az anya nem érzi biztonságban őket akkor elcipeli őket valahova.


Keresd, ha megvannak 8-9 hetes korukig próbáld őket zárt térben tartani. Mert elmennek, vagy valamelyik kandúr kinyírja őket.


Kutya! Ha a te cicád kölykei, akkor a kiscicákon rajta van az anyjuk szaga. Ezért a kutyáid valószínűleg nem fogják megenni őket. De azért ne vegyél mérget erre.


Ha elérik a 8-9 hetes kort, mehetnek a netre, biztos akad pár gazdi aki elvinne őket. Aztán ivartalanítsd! Mindenki jobban jár, mindenki!

2016. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. júl. 21. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy a kedves rokonod keze van a dologban
2016. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet :C
2016. szept. 6. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!