Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi vihette el a kiscicákat?

Mi vihette el a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Tegnap a padlásról az anyuka macska lehozta mind a 4 kölykét, már ki volt nyílva a szemük bár járkálni alig tudtak. Este kimentem őket megnézni hogy hogyan vannak, mind ott volt a dobozban az anyamacskával együtt. Reggel pedig amikor kimentem az anyuka ott volt a dobozban de egy kiscica sem volt ott. Semmi vér se szőr se semmi. Kint voltak a teraszon, van egy másik fiú cicánk is aki nem hiszem hogy bántotta őket mert amikor megmutattam neki először fújtatott egyet és elszaladt, szerintem megijedt tőle. Akire gyanakodom az a rokonom, máskor mondta a tesómnak ha 1 is leesik a padlásról már viszi is el de akkor lehordtam a szerencsétlent. (Amíg nem ő fizeti a macska kaját addig annyi macska lesz itt amennyit akarok ^^) Ezek után bezártam a szobát és egyből felhívták anyumat hogy hisztizem...stb. És nem hiszem hogy egy másik macska vihette el őket, bár van udvarlója de van egy palotapincsi kutyánk ( Volt olyan eset hogy egy idegen macskát beengedett) de szerintem ha el is vitte volna nyávogtak volna a kiscicák, és nem tudta volna elvinni mind a 4et és semmi vér nem volt ott. Az anyamacska pedig megvédte volna a kiscicát ha hallja hogy nyávognak és úgy is esetleg 1et tudott volna elvinni. A válaszokat előre is köszönöm. /13F/

2016. júl. 20. 09:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnàlom a cicàid
2016. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszi :C
2016. szept. 7. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!