Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg tud a macska farka húzódni?

Meg tud a macska farka húzódni?

Figyelt kérdés

Tegnap egyáltalán nem mozgatta, viszont akárhol nyomogattam nem éreztem törést, nem is fújt rám, de a szüleimre állítólag igen.

Ma már a tövét emeli, viszont a többi részt nem igazán, habár van amikor a legvégét mozgatja is, vagy maga mellé csapja az egészet, de úgy néz ki, mintha el lenne törve, vagy meg lenne zúzódva, simán csak lóg.

Ez lehetséges macskáknál?

Holnap viszem dokihoz, csak nem tudom mire készüljek, akinek volt már ilyen, mesélhetne kicsit.



2016. júl. 29. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tud kérdést értelmes kiírni valaki, szórenddel helyes?
2016. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Tényleg sok borzalmas minőségű kérdést lehet itt olvasni, de a fenti messze az értelmesebbek közé tartozik.

Kérdező: Igen, valószínűleg eltörött a cica farka. Vidd el a dokihoz, mert ha fel is épül magától, nem fog tudni úgy mozogni, mint rég. A cicák a farkukkal egyensúlyoznak. Ha ez az érzékeny műszer megsérül, ügyetlenebbek lesznek, és pl. könnyebben elkapja őket egy kutya...

2016. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi 2., mivel tegnap reggel még nem volt jobb, így voltunk orvosnál, szerencsére nem tőrt el, csak eléggé megzúzódott, ma már merfoldekkel jobb a helyzet , azt mondta 1-2 nap és rendbe jön. :)
2016. júl. 31. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de jó! Ennek örülök! Tehát zúzódás. Gondoltam, hogy nem húzódás, mert meghúzódni az izmok szoktak...
2016. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen-igen, a kérdésben véletlenül elírtam:D

Mára már tökéletes, ugyanúgy használja, szerencsére nem lett komoly baja!:)

2016. aug. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!