Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak kidühöngeném magam?...

Csak kidühöngeném magam? Muszály kiadnom a feszültsést.

Figyelt kérdés

A befogadott cicánktól nagyon kiborultam. Úgy érzem csak egy rettenetes nyűg.

Miatta nem jön haza a macskánk. Képtelen megszokni, hogy itt a kicsi, eszik köszön, és elmegy, hiányzik.

A kicsivel nem bírok. Az istenért nem halad a szobatisztasággal, az önállóséggal, a semmivel. Mindenünk vagy szaros vagy pisis. Naponta miliószor hurcolom az alomba, amikor látom, hogy a dolgát végezné. Belekakilt az etető táljába... Két cipőmbe, az ágyunkba. És ez csak a mai napom, reggel óta. Szart pucolok. Fertőtlenítő gőzben úszik a lakás. A cila alomjabmeg friss, tiszta.

Nem felel a hívó szóra, mint egy kismacska, ránk se bagózik. Átszökött a szomszédba, alig tudtuk elkapni(nem szeretik a macskákat) neki az úttestnek.

Harmadik kölyök nálunk, de eddig egyikkel se volt ilyen vagy ennyi nyűg. Pedig a nagy se piskóta természet.


2016. júl. 30. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a macskákat pont emiatt!! ill múlthéten is egy ellopta a szalonnát az asztalról meg bele zabál a tányérba, és nem a mi macskánk csak átjárónak használják a portánkat.
2016. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Egy nap gyereked is lesz, azzal pont ugyanezt kell majd végigjátszani, csak nem hónapokig, hanem évekig... :D

Türelem.

2016. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A ket gyerekemtől veszi el az időmet.

A kicsi mellett se játszani se futkosni nem tudnak, mert egyszerüen vadul. És se a legelső, se a nagy nem viselkedett így. Képesek voltak emberhez szokni. Ez meg nem

Nem utálom a macskákat, csak feszült vagyok.

2016. júl. 30. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,ebben az esetben én odaajándékoznám valakinek.

Az egy dolog,hogy ha egyedül él az ember,akkor elszórakozik egy ilyen macskával,de több gyerek mellett nem hiszem,hogy ez szükséges.

Szerintem ebben az esetben az a fontos,hogy a gyerekeid biztonságosan tudjak játszani és megfelelő környezetet tudj nekik biztosítani(a szaros/pisis ház és a folyamatos vegyszer belélegzése nyilván nem gyerekeknek való)

Keress valakit,akinek van erre ideje/türelme.

2016. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Befejezzük az oltásokat, addig elzárom valahová, ahol nem okozunk egymásnak gondot és gazdit keresek neki.
2016. júl. 30. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
jó ember lehetsz. nem irigylem a gyerekeid.
2016. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!