Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cica, ha nem mozgatja...

Beteg a cica, ha nem mozgatja a farkat?

Figyelt kérdés
Tegnap egesznap kinn volt,eddig is kiengedtuk csak nem 5orata,hanem reggel es delutanra osztottuk az idot mer kicsi es feltjuk elne szokjon.tegnap beengedesnel neztem hogy lenn hordja mikor fut,setal es stb..olbe vettem neztem,tapogattam faj-e neki ovatosan de nem ereztem ha jol ereztem dudort se,rendesen eszik es iszik,jatszik bar a mozgasa masabb hatul,labai es feneke se faj.. Kakilni naponta tobbszor szokott, nem higat hanem rendeset.. Ja igen ha ideges akkor a szor ugyanugy fogkefes lesz neki csak nem annyira mint azelott..kezzel mikor megemeltem neki es elengedtem leesett a folldre,nem tartja. Kinn megserult kicsit vagy beteg? Nozija nem nedves de nem is meleg. Ma picit mintha a tonel emelne mikor fut de a nagyja log. Doki holnap van,de most tudnam akkor tudom felesleges a tul sggodas!

#cicafarok #logo farok
2016. júl. 31. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmmi baja, esetleg valamibe beleakadt és meghuzta kicsit, megemeli majd, ha ugy akarja. Ha végignyomogatod a farkát, akkor nyávog? A macska nem szokta szeretni, ha a farkát bántják, a legtöbb macska erre morog is. Neki a farka az egyensulyozó szerve, hogyha mászik valahova, akkor is lóg neki? pl. ha fölugrik a székre.
2016. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha járás közben a földet súrolja a farok, vagy elengedéskor a földre huppan, akkor az sajnos törés lehet. Ha csak úgy tartja, hogy járás közben a földtől 1-2 cm-re emeli el, akkor nem lehet olyan nagy a baj. De ha a földön húzza maga után, akkor feltétlen vidd dokihoz!

"Mozgása másabb hátul" - ezt hogy érted?

2016. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazabol o eleg beszedes cica,ha megy wc-zni nyavog,mostanaba ha ranezunk kozbe,ha elvegezte dolgat. Ha eszunk olbe jon neha nezi mit eszunk es nyavog 2-t es lepihen az olunkbe pihenni. Ha reggel megyunk dolgozni 6fele kelt a konyhabol megtanulta mikor kelunk.ha neven hivjuk akkor is nyavog. Ha felkel es ranezunk akkor is :) szeretem hogy beszedes. Kinn hagytuk a wc jet tegnap es o nyavogott de eroszakosabban, aztan leesett nekunk hogy azt keresi mer odajott es ugy mondta folyamatosan es nem a szokasos hangsullya volt. Ha megfogom volt hogy nyavogott. De nem harap meg stb. Nyavog egyet es most harap de ugy mintha jatszani akarni.. Nem er le a foldre a farka amugy a tovetol kijebb picit mintha gorbulne talan szoval lehet ott serult mer onnan lefele mas. Lehet amugy ma kicsit mozgosabb a farka mer nem ugy esik le mint tegnap.. Mennyi ido utan jon rendbe ha csak meghuzodott? Amugy nehez elmondani a fzrcsa meneset de volt hogy mintha a hatso fertaja a farka miatt ahogy futott oldalasra sikeredett es picit lomha volt de lehet csak ugy latazott a farka miatt
2016. júl. 31. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meghúzódni nem tud a cica farka. Ha megsérült, akkor félő, hogy nem jön helyre magától. Én elvinném az állatorvoshoz.

Alomhasználat közben hogy áll a farka?

2016. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2nappal kesobb kicsit jobban mozgatta,aztan naprol napra javult! Mar teljesen rendben van. Dokihoz nem tudtam vinni meg most hogy tudnam mar keso ezer menni hogy nem latja
2016. aug. 22. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!