Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt mondják ha a cica a...

Azt mondják ha a cica a farkát mozgatja az, figyelmeztető és idegességtől csinálja. De az enyém doromból mellé akkor az mi?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ha hevesen mozgatja (mondhatni csapkod vele) akkor annak a jele, a cicák amugy nem csak jókedvükben dorombolnak hanem akkor is ha pl fájdalmaik vannak, ezzelén nyugtatják le magukat
2012. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D hát nem fájt neki semmie, szerintem mert feküdt és simogatás közben kezdett el dorombolni, mozgatta a farkát is néha csapkodot két nagyot és ennyi
2012. júl. 3. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem árt tudni, hogy a macska nem csak akkor dorombolhat, ha éppen jól érzi magát. Akkor is dorombolhat, ha fájdalmai vannak, ilyenkor ezzel nyugtatgatja magát.


De ezzel ne azt akarom bebeszélni neked, hogy a tiédnek is fáj valamije, de nem árt, ha tudod.

2012. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De figyelmetlen vagyok, szinte pontosan ugyanezt leírta már az első is.
2012. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

simogatás közben:

nem minden simogatást tűrnek.... pl a hasuk kifejezetten érzékeny pont, illetve azt se szeretik ha az egész fejüket simogatják (hogy mindkét fülük takarva van ) stb... ezt ha sokáig csinálod dorombol, de kezd feszülté válni azért csapkod a farkával... ("oké jó hogy megengedtem hogy simogass, de oda azért ne nyulj többet")

2012. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

haha, néztem énis hogy ez mint ha már olvastam volna :P


utolsó, hát értem,:D köszönöm szépen a válaszokat!!

2012. júl. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!