Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legyen szívem hóviharban...

Legyen szívem hóviharban kinthagyni a cicát, vagy engedjem be? Melyik jobb neki?

Figyelt kérdés
Kint van a kutya is, minidg összebújnak. Van egy rekeszünk párnákkal, plédekkel, egy nagy kutyaól szintén plédekkel és a kaznánház, ahol van egy doboz párnával neki. A csűrben is el szokott bújni, de annyira sajnálom ilyenkor kint hagyni. Mi legyen?
2007. nov. 15. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én biztos bevinném,de lehet hogy ő kint is jól érzi magát.Szerintem próbáld meg bevinni, aztán meglátod, hogy hogyan reagál.Ha nem tetszik neki akkor nyilván kint szeretne maradni.

2007. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A cica kitűnően képes alkalmazkodni a körülményekhez. Kint sem lesz semmi baja ha egészséges, de ha beengeded hálás lesz és szobatiszta. Persze akkor a kutyát ki fogja melegíteni?
2007. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
91%
Szia!! Én is mindig nagyon nagyon sajnálom mikor kikell rakni a macskámat. De egyszer benthagytam hogy ne fázzon. Kb. olyan éjfélig nem volt vele semmi baj de aztán nem volt kedve aludni és mászkált meg nyávogott! Szerintem kint nem lesz semmi baja főleg hogy a macskák szeretnek kint lenni éjszaka!
2007. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!