Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Környén hol van állatorvos és...

Környén hol van állatorvos és mikor rendel?

Figyelt kérdés

Nem odavalósi vagyok de van egy kóbor kölyök cica akinek a szemét szeretném megnézetni dokival. Helyileg ott közelebb lenne, mint hogy távolabbra utaztassam szegényt. Biztos így is megviselné hogy elszakítom a családjától egy időre.


Olyan vizesnek meg gyulladtnak néz ki a szeme körül. Nincs összeragadva egyébként. Lehetséges hogy kötőhártya gyulladás(?).

Az a baj hogy pénzem nincs arra hogy mindegyiket kivizsgáltassam, viszont ha valami fertőző akkor nem tudom mihez kezdek.


Segítsetek légyszi.

Neten kerestem de nem volt egyértelmű meg ki tudja érvenyes-e még egyáltalán.

Szóval valaki tudna biztosat mondani azt megköszönném.



2016. aug. 5. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
JFGI
2016. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Neten kerestem de nem volt egyértelmű meg ki tudja érvenyes-e még egyáltalán.

Szóval valaki tudna biztosat mondani azt megköszönném."

2016. aug. 5. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert szegény macska nem érdemel meg annyit, hogy felhívd?

[link]

2016. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De igen fel fogom hívni, főleg, ha hasonlóan haszontalan és bunkó válaszok érkeznek.

Csak mielőtt felhívtam volna, reméltem hogy belefut a kérdésbe valaki aki tudja is, hogy mi van arrafelé.

Mi az hogy nem érdemel annyit szerencsétlen macska? Nem is az enyém, semmi közöm hozzá, de segíteni akarok rajta. Igen, biztosan egy utolsó önző gyökér vagyok.

2016. aug. 5. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik környék? nem írtad.
2016. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!