Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska koponyájának hátsó...

Macska koponyájának hátsó részén furcsa csontkinövés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van 4 macskám, volt már ezelőtt is több, de ilyennel még nem találkoztam. 5 hónapos körül van a cica. Eddig nem tűnt fel,hogy lenne neki ott olyan csontkinövése. Mintha valami kicsi tompa szarvacska lenne neki ott. Mennyire normális ez? Semmilyen egyéb tünete nincs. Játszik, eszik,iszik, vidám.
2016. aug. 8. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhatnak ilyen dolgok. Amúgy nem biztos, hogy csont, a felgyülemlett testnedv, zsírgömb is tud elég kemény lenni. Megpróbálhatod finoman, hogy elmozdítható-e egy kicsit a helyéről.
2016. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,hazaérek melóból megpróbálom. Érdekes, hogy nem pont középvonalon van a "csomó". Úgyhogy már nekem is gyanús volt,hogy mégsem csont lesz az. Ha ilyen zsírcsomó akkor azzal van teendő? Vagy majd felszívódik magától?
2016. aug. 9. 07:57
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem nem mozgatható el. olyan mint ha csont lenne. holnap elviszem inkább orvoshoz. Majd mond rá valamit. Azért kösz a választ!
2016. aug. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!