Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina One Junior és általában...

Purina One Junior és általában a Purina macskaeledelek jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Először Fressnapf-ból kapott MultiFit It’s me Junior tápot a macskám, de csak beleszagolt és talán ha egy falatot evett belőle. Most kíváncsiságból vettem egy kis adag Purina One Juniort, és ezt szinte szívesebben eszi mint a nedves tápot.! De, a Multifiteset ajánlotta az eladó, hogy gazdag tápanyagokban, stb, ezt meg nem tudom, milyen a minősége... ti adnátok kölyök cicának, meg úgy általában jó a márka minősége? Nem akarok vagyonokat költeni a kajájára, de szeméttel se szereném etetni...

2016. aug. 19. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen ez nagyon jó minőségű, nézd meg az összetevőit.

Amúgy én csak teszkos meg penis kajakat adok.nekik meg tejet reggel kirakom nekik es keszis:)

2016. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen teljesen jó minőségű a purina one ha izlik neki nyugodtan adjál neki. Kedves előző hát te aztán tudod mi kell a macskának
2016. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Elso vagyok. Az van, hogy vettem nekik ilyesmiket:purina one, hills, pro plan es royal canin -egyiket se ettek meg:$

De azt hallottam, hogy a szines tapok nem jok az adalekok miatt, ezert vettem egyszinut amibe nincs mesterseges cucc. Ezt minden reggel kiteszem nekik es egesznap elvannak vele meg isznak ra tejcsit (vizet nagyon keveset fogyasztanak ezert az allatorvos mondta h rakjak nekik tejet).

2016. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, jó az enyémek is azt eszik, és szépek, fényes a szőrük, vidámak...mondjuk én adok mellé még húst.
2016. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Kedves elsö nem tudom milyen àllatorvos tanàcsolta hogy ha kevés vizet iszik itasd tejjel?
2016. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Jobb mint a whiskas de mivel ez is tele van gabonával így egy cseppet sem jó kaja. Azért mert megeszik a macskátok meg szép a szőre még nem lesz jó táp. Nem fog nektek beszélni hogy esetleg puffad a gabonától meg stb ő csak megeszi mert ízlik neki.
2016. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Nagyrészt növényi fehérje van benne, ha jól tudom. Ami âltalában kukorica, borsó, Szója, na már most nem disznót etetsz, hanem macskát. A macska húsevő ! Csak és kizárólag az ízfokozó miatt eszi meg, ha jót akarsz a cicádnak hússal etess ! A jobb tápokban is az állatieredetű fehérje vágóhídi melléktermék pl.

Bél, bőr, toll, pata, másra felhasználhatatlan nyesedékek, csont, hús, hal-liszt pikkely, halfej stb...guszta + tartósító, izfokozó, hozzáadott vitamin (elenyesző) . A macskák húst vennének, Nem whiskast és nem tápot!

2016. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit elbizonytalanodtam, azt hittem hogy ez teljesen jó választás lesz. Azt tudtam, hogy a nagy bolti márkák (whiskas, kitekat) nem tartalmaznak elég húst és van bennük ízfokozós. De ebben is van??Mi a neve, vagy hogy van feltüntetve, ha el akarom kerülni?

És ha a Purina nem jó, akkor mit adjak?

2016. aug. 21. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy megbízható jó állatorvosod javaslom kérdezd meg őt és ezt nem bunkóságból írtam csak azért mert itt soha nem fogsz dűlőre jutni mi a jó a macskáknak és még megfizethető is te tudod mennyit tudsz 1 hónapban rászánni és ezt nyugodtan megbeszélheted az àllatdokiddal
2016. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a purina gyártó nagyon sok féle tápot gyárt a teljes szeméttől kezdve (friskies) a jó minőségűekig (pro plan)

Javaslom, hogy összetétel alapján válassz tápot :) Első helyen ne növényi eredetű összetevő legyen, és akkor már nagyot nem hibázhatsz :)

2016. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!