Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok nagyobb kiszerelésbe...

Hol tudok nagyobb kiszerelésben macskafüvet rendelni? Vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés

Csak kis zacsisakat találok, de az úgy drága és nagyon kevés, sokszor még csak ki sem nőtt...

Macskámnak és nyulamnak kéne, a nyuszi meg sokat fogyaszt...

Tescoban vettem sima füvet, de az nagyon vékony, semmilyen, nem annyira jó.



2016. aug. 20. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egyszerű szimpla búzát, és azt ültesd el egy kis földben. A legtökéletesebb, legolcsóbb megoldás, nekem párnaponta vágni kell, mert annyira gyorsan nő.
2016. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt hol tudok venni vagy rendelni?
2016. aug. 20. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sima fűmagokat ültettem egy nagyobb fémtálcába, de nagyon szereti a cicám. Mindig abban hempereg, meg eszegeti
2016. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+ 1 a búza mellett :).

Nekem is van nyuszim, nagyon szereti. És akár egy tejfölös pohárban is kinő. Takarmányboltban tudsz venni, nálunk szinte mindenhol adnak kilóra is, egy kiló nagyon sokáig elég. Most nem találom,miért de ugy rémlik, fontos, hogy takarmány és ne vetőmag búza legyen, gondolom, a vetőmagot kezelik vmivel.

2016. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!