Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem jött haza a macskám már 4...

Nem jött haza a macskám már 4 napja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiú macska 2 és fél éves és már 4 napja nem jött haza és ilyet még sosem csinált mindig maximum egy pár órára ment el itthonról. Van benne chip és be van oltva és van rajta nyakörv.Nagyon félek hogy valami baj történt vele szerintetek mit tegyek?

2016. aug. 21. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Haza fog jönni!:)

Érdemes lenne ivartalanítani,mert így könnyen megsérülhet a nőstényért való küzdelemben.Egy kandúr ivartalanítása rutinműtét,kb. mint az,hogy neked kihúzzák a rossz fogad,hogy ne okozzon problémát!

Nyakörv pedig kinti macskákra nem ajánlott,fenn akadhat vele bárhol!

2016. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piriiiii ***** válasza:
100%

A kandúr cicák már csak ilyenek. Elmennek napokra, aztán hazatérnek sebesen, megtépetten. Mint egy lázadó kamasz. :)

Én is az ivartalanítást javaslom. Biztonságosabb élete lesz, Te sem aggódsz majd érte, egészségesebb is lesz, kedvesebb, bújósabb, tovább él.

2016. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és megfogadom a tanácsot remélem haza jön
2016. aug. 21. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj, a kandúrok el szoktak csavarogni napokig, legtöbbször baj nélkül előkerülnek
2016. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Szerintetek mennyi időt érdemes várni?
2016. aug. 21. 14:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták a kandúrok csavarog nak ezért érdemes ivartalanítani nem beszélve a fertőzésekről harci sérülésekről 3 4 napra is simán elmennek előfordul hogy egy hétre is szóval ne aggódj de amint megjön iràny a doki pici mütét rengeteg előnnyel,de ha ennyire aggodsz menj ès kèrdezz körbe a szomszédoknàl nem e làttàk. Esetleg a fotójával gyártott pici szórólapokat bedob hatod postaládák ba kicsit messzebb is a lakóhelyedtől én is csináltam már mikor eltűnt a macskám és bejött a dolog. Remélem minél előbb meg kerül a cicàd!!!
2016. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szülrim nem értették meg, hogy a kandúr macskát is ivartalanítani kell. Szerintük úgy is pótolható "fogyó eszköz". Tavaly április óta nem jött haza az én kis szemem fénye, akkor volt 3,5 éves.


Tehát én is csak mondani tudom, hogy mindenképpen ivartalanítsd, ha meglesz!

2016. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
4 nap az semmi úgyhogy nyugi. Nekem a macskám volt hogy hetekre elment,de sose volt semmi baja.
2016. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 piriiiii ***** válasza:
Azért az sem normális, ha hetekig elmegy a macska. Én a város szélén élek, tanya-szerű helyen (azért csak szerű, mert öt percre van több bolt is, a belváros 10 perc biciklivel, egymást érik a házak még itt is és belátni a szomszédhoz), amikor még régebben volt kandúrom, aki tényleg igazi, tipikus kandúr volt, a környék nagy réme, ő se járt el 6-8 napnál tovább.
2016. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
na mik a hírek? megkerült már a cica?
2016. aug. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!