Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor jobb ivartalanítani a...

Mikor jobb ivartalanítani a macskákat? Mikor kicsik vagy nagyok?

Figyelt kérdés
Most fél évesek a macskáim és ivartalanítatni szeretném őket.Most lenne jobb vagy később?

2016. aug. 23. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen műtéteket minél hamarabb.
2016. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként: [link]
2016. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csináltasd most. sokan mondják,hogy meg kell várni az ivarérettséget.aztán csodálkoznak,hogy a 8 hónapos macska vemhesen jön haza. én azt mondom,hogy jobb hamarabb megcsinálni. a kandúr sem kezd el kandúrosodni,ami nem hátrány(agresszív lehet,jelölhet a pisijével és elkóborolhat). szóval szerintem viheted őket már most. de állatorvostól tudsz biztos infót kérdezni. :)
2016. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
6honaposan a leg ideàlisabb ívartalanittatni,ilyenkor még nem csavarognak,jelölgetnek,tüzelnek, ha azt szeretnéd hogy ez így is maradjon akkor mielőbb vidd el
2016. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minél előbb annál jobb :) Kandúroknál fen áll a veszélye annak, hogyha már elkezdett jelölgetni, akkor ivartalanítás után is folytatja, mert berögzült neki. Szóval nem érdemes megkockáztatni :)
2016. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fél éves kor a lehető legideálisabb! Gyorsan regenerálódik, rövidebb a lábadozás.
2016. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 25. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
félévesen ideális
2016. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!