Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3. gyerek érkezésénél is...

3. gyerek érkezésénél is féltékenyek lesznek a nagyok, vagy már jobb a helyzet mint a 2. gyereknél, mert már megszokták hogy nincsenek egyedül?

Figyelt kérdés
Vagy 3. gyerek érkezésekor is ugyanúgy tapasztalhatók visszaesések a nagyok részéről (pl. szobatisztaság, alvás)?

2014. júl. 1. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Szia!nekem szerencsére amikor a kisfiam megszületett a lányom egyáltalán nem voltféltékeny.amikor a harmadik gyerek született akkor se a fiam,se a lányom nem volt féltékeny.és nem volt visszaesés semmilyen térsn.
2014. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a másodiknál sem voltak féltékenykedés és vissza esés. A harmadiknál sem. Még a terhesség alatt megbeszéltük, hogy lesz kistestvér. Amikor megszületett , a nagyobb is "segített". Hozta a pelenkát, cumit stb.
2014. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját környezetemben azt látom,hogy az első gyereket nem, de a másodikat megviseli a 3. érkezés. Ő se nem a nagy, se nem a kicsi, tisztára meg vannak zavarodva. Nem akarok általánosítani, de én évek óta ezt tapasztalom, látom.
2014. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as,ez lehet a "középső gyerek" szindróma,nem?
2014. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek is ilyen "középső gyerek" szindrómája volt/van, nagyon depressziós volt, az idősebbre felnézett és imádtam, de a fiatalabbat gyűlölte... ma már 25 fölött van mindhárom, és elvannak, de a mai napig van ellenségeskedés a kicsi és a középső között..
2015. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!