Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kezdő kiscica tartó vagyok....

Kezdő kiscica tartó vagyok. Mi lenne szükséges egy macseknek?

Figyelt kérdés
2 hete kaptam egy körülbelül 2 hónapos cicát. Inkább kinti cicáról van szó, de bent is szokott lenni. Aludni egy kis kamrában alszik, ott van neki csinálva fekvőhely, illetve ott eszik-iszik. Játékai is vannak(Műegér,golyók, kis plüssök) Férgek ellen már kapott gyógyszert, és bolhaírtót is.Elég sokat vagyunk vele, a szőrét is szoktuk fésülni stb. Ennél több még kellhet neki?
2016. aug. 29. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Alufóliát gyúrj labdává és azzal majdnem minden macska jászik, néha ha ma ügyes volt akkor jutifali, vgyázz az enyém másfél éves de még játék közben néh elkezni hatapdáli a kezemet😂ezt még most egy NEM mel tudod megelőzni
2016. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kinti cica akkor oltatni sem ártana mert rengeteg csúnya betegséget elkaphat és majd a 6 hónapos lesz akkor ivartalanítani mindenképpen
2016. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oltások kellenek: fertőző és halálos macskabetegségek elleniek, és veszettség elleni. Már el kell kezdeni az oltási programját, tehát menjetek állatorvoshoz.

Majd kb. 6 hónapos kora körül jöhet az ivartalanítás.

Ezek a legfontosabbak, illetve a jó minőségű táplálás.

2016. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1. kommentelő: Igen nekem is harapdálja a kezemet, és az enyém a papírgolyóval szeret játszani. 2.-3. kommentelő: Ha a védőoltás ennyire fontos akkor természetesen el viszem állatorvoshoz.
2016. aug. 30. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
De egy idő után nem kéne csinálnia
2016. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!