Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicáim bolhásak voltak és...

Kinguci2003 kérdése:

A cicáim bolhásak voltak és most születek kis macskái az egyiknek és a kicsikre is átment a bolha mit csináljak lehet-e a kicsikre bolhaírtót rakni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek a kicsik?

Ettől függ, hogy kaphat-e bolhairtót, ha igen milyet. Egyébiránt állatorvos, a kölyökcicákra halálos fertőzéseket is terjeszthetnek!

2016. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 hetesek
2016. aug. 29. 16:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is hogy ha almaecsetet és vizet össze keverünk az kiírtja a bolhákat
2016. aug. 29. 16:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma láttam elösször a kicsiken
2016. aug. 29. 16:33
 5/11 szürike002 válasza:
Vidd el állatorvoshoz, mert ö kiméri az adagot és a megfelelő bolhaírtót ad neki.Nekünk is 2 hetes korában került hozzánk a cicusunk és az orvos azt mondta hogy eszünkbe se jusson magunktól bolhaírtózni amíg ilyen kicsi.
2016. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:

És mit akarsz az almaecetes vízzel csinálni???

Bemész egy állatpatikába és meg fogják mondani, hogy mivel lehet kezelni.

2016. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz. mondd el neki hány nagycica van és hány kiscica.és mennyi idősek.adni fog neked szert amit te is tudsz alkalmazni otthon.

mi pl a nyakra cseppenthető készítményeket szeretjük. kb 1 hónapig nincs bolha,se kullancs.

2016. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#Andizsuzsi azt olvastam Hogy szórófejes flakonba 1:1 arányban almabor ecet és víz keveréket, és spricceld le, illetve dörzsöld át vele kedvenced, de nyugodtan áttörölheted a bútorokat és a szőnyeget is ezzel.
2016. aug. 29. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Az almaecetes cuccot felejtsd el.


A cicáidat eleve bolhamentesen kellene tartanod, pláne hogy még szaporítod is.

Frontline spray-t lehet már ilyen kicsi cicákra is használni, de a legbiztosabb, ha állatorvost kérdezed meg.

2016. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A Cicáim mindig bolhamentesítve vannak csak a kicsikre nem tudtam hogy milyen bolhaírtót lehet használni
2016. aug. 29. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!