Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám bordáinál találtam...

Glasses kérdése:

A macskám bordáinál találtam egy "hosszukás csomo" szerü valamit, lehetséges, hogy daganat?

Figyelt kérdés
Holnap fogom tudni elvinni állatorvoshoz ,csak nagyon izgulok miatta ,mert emellett eszik rendesen meg nem fáj neki ,ahogy simogattam.

2016. aug. 30. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet daganat is nekem az egyik cicámnak éppen ott volt de nem akarlak ijesztgetni bármi más egyéb is lehet szóval ne izgulj az orvos holnap úgyis meg mondja mi az ott neki fel a fejjel ezer dolog lehet pussy a cicusodnak
2016. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az en cicámnak is ehhez hasonloja volt, csak neki a nyakánál. Elvittuk állatorvoshoz es kiderult hogy daganat. De szerencse volt hogy hamar eszrevettuk, megmutottek es felépült :) Szerintem menj biztosra. Látogassátok meg az állatorvost
2016. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!