Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy tüdőrákom van?

Lehetséges hogy tüdőrákom van?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

Naponta ülök gép előtt és néha szoktam köhögni de csak akkor ha előtte ülök vagy ha az ágyban fekszek.

Lehetséges hogy esetleg portól van?

Vagy esetleg tüdőrák miatt köhögök? Utána néztem a tüneteknek és olyat írtak hogy a "száraz" köhögés az egyik jele. Egyáltalán nem cigizek sőt undorodom tőle még a kinézetétől is. "Véres köpetről" is írtak sőt hogy ez a legjellegzetesebb jele,de nálam ilyen nincs. (Igazándiból ez a köhögés már régebb óta van)



2015. nov. 3. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nulla százalék esélyt soha nem lehet kijelenteni, de a valószínűsége ennek közelében van. Menj el orvoshoz. Nagy valószínűséggel 1-2 vizsgálattal orvosolható a panaszod.
2015. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen szinte kizárt, hogy tüdőrákod legyen. Sokkal valószínűbb valami hétköznapi dolog. Enyhe megfázás, allergia, száraz torok.
2015. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Refluxtól is lehet, és sok egyéb mástól, nem tudom miért gondolsz tüdőrákra, szerintem az kizárhatü. Menj el a háziorvoshoz és majd kivizsgálják az okát.
2015. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!